ایستگاه خبر

با افزایش جریان ورودی به بایننس، آدرس‌های ارسال چین‌لینک رکورد تازه‌ای ثبت کردند

«آدرس‌های ارسال» چین‌لینک (LINK) در 24 ساعت گذشته افزایش زیادی داشته است. با توجه به ارائه‌دهنده تجزیه و تحلیل زنجیره‌ای CryptoQuant، آدرس‌های ارسال LINK همراه با بایننس، بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال، به بالاترین سطح خود (ATH) رسیدند.

داده‌های CryptoQuant نشان می‌دهد که آدرس‌های ارسال LINK به تعداد 46,148 رسیده است—بیشترین تعداد ثبت‌شده قبلاً 19,789 در 3 مارس 2021 بود، زمانی که LINK در حدود 29.8 دلار معامله می‌شد.

با این حال، آدرس‌های دریافت فعال چین‌لینک به گفته این ارائه‌دهنده داده، «افزایش قابل توجهی» نداشتند. CryptoQuant در یک توییت اشاره کرد:

این نوع رفتار معمولاً زمانی رخ می‌دهد که چندین آدرس به صرافی‌های اصلی سپرده می‌شود.

علاوه بر این، بر اساس ردیاب‌ها، LINK در حال حاضر با قیمت حدودی 6.01 دلار با ارزش بازار 3.05 میلیارد دلار معامله می‌شود که بیش از 88 درصد از بیشترین قیمت آن در می 2021 کاهش یافته است. در حال حاضر در رتبه بیست و دوم جدول امتیاز بازار ارز دیجیتال قرار دارد.

جریان ورودی بایننس افزایش می‌یابد

کاملاً مشابه نوسانات LINK، تراکنش‌های سپرده‌گذاری بایننس نیز در 21 دسامبر به بالاترین حد خود یعنی 45156 رسیده است که نسبت به 219 تراکنش در 20 دسامبر افزایش چشمگیری داشته است.

علاوه بر این، کل جریان ورودی صرافی نیز از حدود 1300 در 20 دسامبر به 4892 در 21 دسامبر تقریباً چهار برابر شده است. طبق اطلاعات CryptoQuant، افزایش ناگهانی در جریان ورودی، سپرده‌گذاری معاملات و ذخایر بایننس ممکن است به دنبال اعلام ثبت اطلاعات اخیر این صرافی باشد.

 

پیشنهاد مطالعه: سرویس انتخاب نام اتریوم (ENS): ارسال نام خود به جای آدرس کیف پول

 

Source

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا