ایستگاه خبر

خریداران چین لینک مقاومت موجود را رد کردند و آماده خلق قله‌های جدیدی هستند!

بعد از یک مرحله از رکود گسترده، سرانجام خریداران چین لینک (Chainlink) از یک مقاومت سخت و مهم گذر کردند و اینک آماده خلق قله‌های قیمتی جدیدی هستند. چین لینک اخیرا توانست به قله قیمتی جدید ۲۷ دلار برسد که این به معنی رشد سالانه ۱۳۰ درصدی این رمز ارز است. علیرغم اینکه این رمز ارز توانسته است که در مدت کوتاهی رشدی برجسته را تجربه کند، اما به نظر می‌رسد که چین لینک اینک آماده خلق قله‌های قیمتی جدیدی باشد.

چین لینک حدودا یک هفته را به تثبیت قیمت گذراند و اینک به نظر می‌رسد که الگوی مثلث صعودی را که در نمودار ۲ ساعته آن توسعه یافته بود را شکسته باشد. شکستن مقاومت ۲۵.۵۰ دلار واقعه برجسته‌ای است و ممکن است چین لینک را به سمت ۳۳ دلار بالا ببرد. این هدف را با توجه به همان الگوی مثلث صعودی ایجاد شده می‌توان محاسبه کرد.

علیرغم اینکه احتمال زیادی برای یک حرکت صعودی می‌رود، اما اندیکاتور ترتیبی تام دمارک (Tom Demark) تخمین زده که احتمال دارد که چین لینک محور x مثلث را دوباره لمس کند. این شاخص تکنیکال یک نقطه فروش را در نمودار دو ساعته نشان می‌دهد. اخیرا فشاری نزولی ایجاد شده است و این می‌تواند موید این قضیه باشد. پس چین لینک قبل از حرکت صعودی خود می‌تواند اصلاح  بیشتری را تجربه کند.

حتی اگر سفارش‌های فروش زیادی هم روی هم انباشته شود، به نظر می‌رسد که حرکت نزولی چین لینک در سطح حمایتی ۲۴.۵۵ دلار پوشش داده شود. در این سطح حمایتی، تقریبا ۹۰۰۰ آدرس اقدام به خرید بیش از ۴ میلیون چین لینک کرده‌اند. این ممکن است مانع برجسته‌ای در برابر اقدام خرس‌ها باشد. افرادی که بالای این سطح حمایتی قرار گرفته‌اند، هر کاری می‌کنند تا قیمت چین لینک از این سطح پایین‌تر نیاید و سرمایه‌گذاری آنها وارد ضرر نشود. آنها ممکن است در این مرحله به خرید توکن‌های بیشتر اقدام کنند تا قیمت لینک بالاتر برود.

شایان ذکر است که در لحظه این نوشتار چین لینک به سطح ۲۵.۷۵ دلار برگشته است که این بسیار نزدیک به محور x مثلث مذکور است. بنابراین این نتیجه‌گیری معقول است که اینک چشم‌انداز مثلث صعودی کامل شده است و خریداران چین لینک می‌توانند انتظار قله‌های قیمتی جدیدی را داشته باشند.

Source

https://coiniran.com/?p=43553
دکمه بازگشت به بالا