ایستگاه خبر

جلسه‌ی CFTC با فعالان حوزه‌ی رمز ارزهای پایدار برای کسب اطلاعات

تنظیم‌گرهای مالی آمریکا نشستی با پروژه‌های بزرگ رمز ارز پایدار برگزار کردند تا این صنعت را بهتر درک کنند. کمیسیون تجارت آتی کالایی (CFTC) روز ۲۶ فوریه یک نشست عمومی برگزار کرد تا در مورد رمز ارزهای پایدار، بیمه‌ی رمز ارزها، اقدامات محافظتی و امنیت سایبری اطلاعات کسب کند. سه پروژه‌ی JPM Coin ،MarkerDao و Paxo در این جلسه شرکت کردند و به بحث درمورد جنبه‌های مختلف رمز ارزهای پایدار در جلسه پرداختند.

Brian Quintenz یکی از اعضای CFTC پس از شنیدن صحبت‌های نمایندگان رمز ارزهای پایدار اظهار داشت چشم‌انداز مثبتی از رمز ارزهای پایدار به عنوان واسطه‌ای سیال در آینده‌ای نزدیک دارد افزود:

«علاوه بر ایجاد همبستگی ارزش، رمز ارزهای پایدار این پتانسیل را دارند که با توکنایز کردن، عملکرد مناسبی به عنوان واسطی سیال و قدرتمند برای قراردادهای هوشمند داشته باشند.»

Tomasso Mancini-Griffoli، معاون بخش بازارهای سرمایه و پولی صندوق بین‌المللی پول (IMF) نیز تاکید کرد که از رمز ارزهای پایدار باید در برخی سیاست‌های پولی استفاده شود. از جمله‌ی این سیاست‌ها می‌توان به ثبات مالی، کنترل سیاست پولی، حریم خصوصی، رقابت، کارایی، حمایت از مصرف‌کننده و یکپارچگی مالی اشاره کرد.

به نظر می‌رسد که بدنه‌ی پولتی ایالات متحده متقاعد شده که پروژه‌ی دلار دیجیتال را دنبال کند. به نظر شما تغییر نگاه دولت‌ها چه تاثیری بر بازار رمز ارزها می‌گذارد؟ لطفا نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

Source & Image

 

 

https://coiniran.com/?p=37211
دکمه بازگشت به بالا