ایستگاه خبرآخرین اخبار ارزهای دیجیتال

سلسیوس به دنبال تأیید دادگاه برای شروع بازپرداخت به مشتریان خود است

در طول جلسه دادگاه، سلسیوس شرکت وام‌دهی ورشکسته رمزارزی گفت قصد دارد تا پایان سال ۲۰۲۳ بازپرداخت مشتریان خود را آغاز کند. در جریان جلسه ۲ اکتبر، سلسیوس به قاضی گفت که قصد دارد تا پایان سال پرداخت به مشتریان خود را آغاز کند.

هدف سلسیوس شروع بازپرداخت تا پایان سال ۲۰۲۳ است

کریستوفر کونیگ، مشاور حقوقی سلسیوس، در جریان جلسه ورشکستگی خود در دوم اکتبر، به قاضی گفت که این شرکت به دنبال مجوز دادگاه برای شروع پرداخت به مشتریان خود تا پایان سال ۲۰۲۳ است.
طلبکاران سلسیوس اخیراً به طرح سازماندهی مجدد شرکت رأی مثبت دادند که از طریق آن بین ۶۷ تا ۸۵ درصد از دارایی‌های خود را بازیابی می‌کنند. یک عنصر حیاتی در طرح تجدید ساختار سلسیوس، شرکت جدیدی به نام NewCo است. NewCo دارای ۴۵۰ میلیون دلار سرمایه اولیه است که بر استخراج و سهام بیت کوین متمرکز شده است. طرح تجدید ساختار سلسیوس از بیش از ۹۵ درصد از طلبکاران را پشتیبانی می‌کند.

این شرکت تازه تاسیس متعلق به مشتریان سلسیوس خواهد بود اما توسط کنسرسیوم کریپتو فارنهایت اداره می‌شود. فارنهایت در مناقصه به دست آوردن درجه سانتیگراد در ماه می برنده شد.

در پرونده ارائه شده به دادگاه، سلسیوس توضیح می دهد:

فارنهایت متعهد شده است ۵۰ میلیون دلار به عنوان سهام در NewCo تزریق کند، و تیم مدیریت فارنهایت در NewCo Common Stock غرامت دریافت خواهد کرد تا منافع فارنهایت و طلبکارانی که مالک NewCo خواهند بود، به بهترین وجه برآورده شود.

بازسازی شامل توزیع ۲ میلیارد دلار بیت‌کوین و اتریوم

این وام‌دهنده ورشکسته کریپتو ابتدا در ماه آگوست پس از دریافت مجوز برای ارسال این طرح به طلبکاران خود، طرح بازسازی پیشنهادی خود را تشریح کرد. این پیشنهاد شامل توزیع بیش از ۲ میلیارد دلار بیت کوین و اتر به طلبکاران آن است.

 

 

پیشنهاد مطالعه: نحوه‌ی عملکرد سیستم­‌های وام‌­دهی بر بستر بلاک چین

 

 

Source

https://coiniran.com/?p=65611
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را با کوین ایران به اشتراک بگذارید!x