ایستگاه خبر

سلسیوس دو سوم از ۱۵ میلیون دلار عرضه‌ی سهام خود را در یک روز جذب کرد

اپلیکیشن پیشگام در حوزه‌ی مالی غیرمتمرکز (DeFi) شبکه‌ی سلسیوس (Celsius) عرضه‌ی سهام خود را از طریق Bnktothefuture راه‌اندازی کرد. این کمپین بیش از ۱۰.۷ میلیون دلار از حداکثر ۱۵ میلیون دلار را در یک روز جمع‌آوری کرد و حداقل سرمایه‌گذاری ۱۰.۵ میلیون دلاری پیش‌بینی شده را پشت سر گذاشت.

سلسیوس به عنوان یک بستر وام‌دهی و پرداخت بهره‌ی رمزارزی ۶۰۲ میلیارد دلار وام، ۶۳۰ میلیون دلار سهام و ۱۰۶ هزار کیف پول فعال دارد. حدود ۸۱ درصد کاربران بیش از یکبار در این پلتفرم سپرده‌گذاری کرده‌اند و کاربران عادی آن به طور متوسط ۸.۲۱ بار در این پلتفرم سرمایه‌گذاری داشته‌اند. سلسیوس همچنین گزارش داده که در ۹۱ درصد از روزهای کاری خود تراز مثبتی داشته که یعنی سپرده‌گذاری بیشتری نسبت به برداشت‌ها وجود داشته است.

این مبلغ توسط ۳۹ سرمایه‌گذار جذب شده و هنوز ۴۴ روز از جذب سرمایه باقی مانده است. حداقل سرمایه‌گذاری این دور از جذب سرمایه‌ی سلسیوس که هم برای سرمایه‌گذاران ایالات متحده و هم سایر نقاط جهان باز است، ۱۰۰۰ دلار می‌باشد. در این جذب سرمایه ۱۰ درصد از سهام شرکت سلسیوس با رتبه‌ی A میان سرمایه‌گذاران توزیع می‌شود.

شایان ذکر است که سرمایه‌گذاری در این مرحله در یک شرکت ریسک بسیار بالایی دارد. طبق داده‌های Bnktothefuture اکثر پروژه‌ها در این مرحله شکست می‌خورند و سرمایه‌گذارارنشان را متضرر می‌کنند.

Source & Image

https://coiniran.com/?p=39403
دکمه بازگشت به بالا