ایستگاه خبر

افزوده شدن بیش از ۲۰ عضو جدید به اتحادیه Celo برای رسیدن به اهداف بزرگ

Celo، شبکه‌ی پرداخت‌ رمز ارز پایدار، اعلام کرد بیش از ۲۰ عضو جدید به اعضای اتحادیه‌ی «برای موفقیت» پیوسته‌اند. Celo قصد دارد مین نت خود را در اواسط ماه می راه‌اندازی کند. اعضای جدید اتحادیه کار روی اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز (DApps) سازگار با بازار بر روی Celo را آغاز کرده‌اند.

کل اعضای اتحادیه دو ماه پس از شروع به کار شبکه به ۷۵ عضو رسیده‌اند. اعضای جدید شامل شرکت‌های فعال در حوزه‌های پردازنده‌‌های پرداخت، ارائه‌دهندگان کیف پول دارایی‌های دیجیتال، سپرده‌پذیران، گروه‌های حامی بلاک چین، رمز ارزهای خصوصی، رمز ارزهای پایدار و تیم‌هایی که به دنبال ادغام تکنولوژی‌ بلاک چین در سیستم‌های مدیریت عرضه هستند، می‌شوند. از جمله‌ نام‌های آشنا در این لیست می‌توان به Ontology, Paxful, Peixe, Positive Blockchain و انجمن بلاک چین اتحادیه‌ی آفریقا اشاره کرد.

بنیانگذاران Celo امیدوارند یک اکوسیستم رمز ارز پایدار و پروتکل مالی غیرمتمرکز بسازند که حقوق پایه‌ی فراگیر جهانی را به سیستم ایجاد بازار گره بزند. پشتوانه‌های شهودی برای پول ایجاد کنند و هزینه‌ی نگهداری آن را کاهش دهند. همچنین، یک پول بومی در سطح محلی، منطقه‌ای یا ملی ایجاد کنند که یک راه درآمد جانبی با استفاده از بهره‌ی بدهی ایجاد می‌کند. آنها می‌خواهند تا سال ۲۰۲۱ به تمامی این اهداف برسند.

Source & Image

https://coiniran.com/?p=38720
دکمه بازگشت به بالا