ایستگاه خبر

افراد مشهور و تاثیرگذار در جهان رمز ارز ها را چه قدر می شناسیم؟

شناخت افراد مهم و تاثیرگذار در هر حیطه امری است ضروری، بررسی افراد مشهور و تاثیرگذار در جهان رمز ارز ها از ساتوشی ناکاموتوی انقلابی تا امروز

افراد مشهور در جهان رمز ارز ها؛ در این مقاله به بررسی و معرفی افراد مشهور و تاثیرگذار در جهان رمز ارز ها پرداخته می شود، زیرا در هر حیطه ای شناخت مشاهیر و بزرگان و آشنایی با آنها راه را برای پیشرفت و ترقی هموار تر می سازد. این لیست با نام ساتوشی ناکاموتو خالق آن وایت پیپر انقلابی در سال ۲۰۰۸ شروع می شود و واقعا دور از انصاف بود که با نام فرد دیگری شروع شود.

ترتیبی که در این لیست آمده به معنی اهمیت این افراد نمی باشد و قطعا افراد مهم و تاثیرگذار دیگری هم هستند که در این لیست ذکر نشده اند و خوانندگان محترم می توانند در پربارتر کردن این لیست به ما کمک کنند. در این لیست افراد مهمی مثل Vitalik Buterin خالق اتریوم، چارلی لی خالق لایت کوین و غیره به چشم می خورد.

بیشتر بخوانید: بیوگرافی خالق لایتکوین

افراد مشهور و تاثیرگذار در جهان رمز ارز ها را چه قدر می شناسیم؟
celebrities-in-cryptocurrency

تحقیق در زمینه افراد تاثیرگذار امری ضروری

این افراد تاثیرگذار در واقع انقلابی جهانی را موجب شدند و تحقیق بیشتر در زمینه آنها امری لازم و بجا می باشد اما در این مقاله ناگزیر به یک معرفی اجمالی بسنده شده زیرا در غیر این صورت حجم مقاله بسیار زیاد و خالی از حوصله مخاطب می شد. برای اطلاعات بیشتر در مورد هر کدام از این افراد لازم است که نام فرد معرفی شده را در گوگل نوشت و انبوهی از اطلاعات را دریافت کرد.

افرادی که خواهان پیشرفت در یک رشته خاص هستند باید به زندگی و نحوه فعالیت افراد موفق و صاحب نام در آن رشته خاص توجه کنند و استراتژی هایی را که این افراد موفق به کار گرفته اند با رعایت شرایط و احوال خود و انجام تعدادی تعدیلات کپی کنند. بنابراین آشنایی با افراد مشهور در زمینه رمز ارز ها برای مشتاقان این صنعت امری لازم است.

نظر شما چیست؟ مطالعه در مورد افراد مهم در زمینه ای خاص تا چه حد موثر است؟ کدام یک از افراد ذکر شده در لیست را موثرتر می دانید؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

[googlepdf url=”https://coiniran.com/wp-content/uploads/2018/09/نمونه-خوانی-افراد-مهم-رمز-ارز-ها-converted.pdf” ]

توجه!

دیدگاه هایی که در این مقاله ارائه داده شده مربوط به نویسنده می باشد و لزوما نباید به کوین ایران نسبت داده شود.

https://coiniran.com/?p=24543
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را با کوین ایران به اشتراک بگذارید!x