ایستگاه خبر

کاردانو در دو تا سه ماه آینده شاهد تغییرات چشمگیری خواهد بود

طبق گفته چارلز هوسکینسون (harles Hoskinson)، بنیانگذار کاردانو ، انتظار می‌رود این بلاکچین طی ۶۰ تا ۹۰ روز آینده شاهد بسیاری از تغییرات اساسی باشد. در مصاحبه‌ای با Financial Fox، هوسکینسون اعلام کرد که طی دو تا سه ماه آینده، موارد جدیدی از قرارداد هوشمند به شبکه وارد می‌شوند.

 پیشنهاد مطالعه: آشنایی با کاردانو

مدیر IOHK همچنین گفت طی چند ماه گذشته، هوسکینسون به منظور پشتیبانی از کاردانو با تیم‌های  Celsius ،SingularityNET ،Fireblocks و Prime Trust جلساتی داشته است. وی افزود: اولویت‌بندی اینکه کدام یک از این نهادها ابتدا یکپارچه می‌شوند یک چالش خاص بوده است.

«شما برای اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز (Dapps) به آن نیاز دارید، برای سرمایه‌گذاران ‌نهادی نیز به آن نیاز دارید، برای انواع فعالان در این عرصه به چنین چیزی نیاز دارید و این همان چیزی است که بیشتر وقت ما در حال حاضر به عنوان یک شرکت به خود مشغول کرده است.»

در حالی که تیم ادغام در حال کار برای پشتیبانی از کاردانو در پلتفرم‌های مختلف است، گفته می‌شود بازوی تحقیقاتی بنیاد کاردانو در حال کار بر روی ابتکارات جدید است. هوسکینسون در مورد برخی از اطلاعیه‌های جدید گفت:

«ما قصد داریم چندین مورد جدید مانند یک مؤسسه قرارداد هوشمند وابسته به دانشگاه که در زمینه طراحی قراردادها متخصص است راه‌اندازی کنیم.»

به احتمال زیاد، و گفته مجریان، این امر به دلیل روابط موجود IOHK در ویومینگ (Wyoming) و جهت‌گیری کلی در آنجا در دانشگاه ویومینگ اجرایی می‌شود.

لازم به ذکر است که به‌روزرسانی هفته گذشته نشان داد که هارد فورک مری در تاریخ ۱ مارس رسماً در شبکه‌ی اصلی فعال خواهد شد و عملکرد چند-دارایی (multi-asset) بومی مورد انتظار را به شبکه کاردانو می‌آورد.

در واقع، در یک پست وبلاگی که اخیراً منتشر شده است، بنیاد کاردانو ادعا کرده قراردادهای هوشمند به زودی فعال می‌شوند، و نیازی به ایجاد یک نشانه بومی در کاردانو ندارند.

بنیاد کاردانو خاطرنشان کرد: «دارایی‌های بومی می‌توانند برای ضرب توکن‌های غیر قابل تعویض یا NFTها مورد استفاده قرار گیرند که می‌تواند برای طیف عظیمی از دارایی‌های دیجیتالی و واقعی منحصر به فرد باشد.»

 

Source

https://coiniran.com/?p=44027
دکمه بازگشت به بالا