ایستگاه خبر

استیبل کوین USDA کاردانو قرار است در اوایل سال 2023 راه‌اندازی شود

کاردانو (ADA) قرار است استیبل کوینی جدید کاملاً با پشتوانه فیات و منطبق با قوانین ایالات متحده، USDA را در سه‌ماهه اول 2023 راه‌اندازی کند.

EMURGO، بازوی تجاری رسمی و مؤسس بلاکچین کاردانو، از راه‌اندازی برنامه‌ریزی‌شده استیبل کوین جدید خود با پشتوانه دلار آمریکا خبر داد. این استیبل کوین کاملاً با پشتوانه فیات و سازگار با مقررات در اکوسیستم کاردانو خواهد بود.

بر اساس این اعلامیه، Emurgo، بازوی تجاری رسمی و نهاد بنیانگذار بلاکچین کاردانو، USDA را راه‌اندازی می‌کند.

USDA اولین مورد در خط تولید جدید Anzens Emurgo است که تلاش می‌کند شکاف بین امور مالی سنتی و دیجیتال را کاهش دهد. هر کسی می‌تواند دلارهای خود را توکن کند و آن‌ها را به عنوان یک دارایی بومی کاردانو از طریق Anzens منتقل کند، که پیوندی به محصولات خدمات مالی تنظیم‌شده موجود در اکوسیستم کاردانو ارائه می‌دهد.

پیش‌بینی می‌شود در سه ماهه اول 2023، USDA روی پلتفرم Anzens فعال شود و به کاربران امکان می‌دهد با استفاده از کارت‌های اعتباری یا نقدی، حواله‌های مالی، نقل و انتقال ACH یا تبدیل ADA، دلار خود را به USDA تبدیل کنند.

همراه با توکن‌سازی USD، امرجو به زودی امکان تبدیل سایر استیبل‌کوین‌ها مانند USDC و USDT به USDA را به روشی امن و راحت فراهم می‌کند. همچنین برنامه‌هایی برای پشتیبانی از تبدیل و مبادله ارزهای دیجیتال دیگر مانند BTC و ETH وجود دارد.

مدیر عامل Emurgo  اظهار داشت:

USDA یک دارایی بومی است که به‌صورت رایگان در کاردانو قابل مبادله است و توسط ارز ایالات متحده پشتیبانی می‌شود. این استیبل کوین نه تنها به سرمایه‌گذارانی که تراکنش‌های مالی بر روی بلاکچین انجام می‌دهند، ثبات می‌دهد، بلکه اکوسیستم کاردانو را در مسیری قرار می‌دهد تا به حل مشکلی که ما به‌طور منحصربه‌فردی برای آن تلاش می‌کنیم، یعنی بانکداری برای افرادی بدون حساب بانکی، کمک کند.

USDA ثبات قیمت بلندمدتی را ارائه می‌دهد که ممکن است روزی خدمات مالی معتبرتری را به روی اکوسیستم کاردانو باز کند زیرا دارایی‌های «دنیای واقعی» پشتیبان آن هستند.

Emurgo با همکاری با یک ارائه‌دهنده خدمات مالی دارای مجوز مستقر در ایالات متحده برای نگهداری سپرده‌های نقدی، اطمینان حاصل می‌کند که این استیبل کوین با تمام قوانین مربوطه مطابقت دارد.

 

پیشنهاد مطالعه: استیبل کوین چیست؟ (Stablecoin) معرفی انواع استیبل کوین

 

Source

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا