ایستگاه خبر

کاردانو در بحبوحه کاهش احساسات بازار، سودهای دو رقمی را ثبت کرد

پس از هفته‌ها معامله اکثر دارایی‌های دیجیتال دیگر در حوزه ارزهای دیجیتال منفعل نیستند، و برخی از توکن‌ها از جمله کاردانو (ADA) سودهای دو رقمی ثبت کردند.

طبق داده‌های بازیابی شده توسط فینبولد کاردانو شاهد رشد در نمودارهای روزانه و هفتگی خود است و 12.92 درصد در روز و همچنین 13.54 درصد در هفت روز گذشته افزایش قیمت داشته است.
با این حال، این دستاوردها هنوز نمودار ماهانه کاردانو را به سمت بالا سوق نداده است، و همچنان کاهش 8.82 درصدی را نسبت به 30 روز گذشته ثبت کرده است. در زمان انتشار خبر، کاردانو 0.4063 دلار معامله می‌شود.

علاوه بر این، کاردانو بیش از 1 میلیارد دلار به ارزش کل بازار خود اضافه کرد و از 12.35 میلیارد دلار در 25 اکتبر به 13.99 میلیارد دلار در 26 اکتبر صعود کرد، به این دلیل که سرمایه به سرعت وارد بازار شد و جایگاه خود را به عنوان هشتمین ارز دیجیتال از نظر این شاخص حفظ کرد.

تحلیل تکنیکال کاردانو

در همین حال، شاخص‌های تحلیل تکنیکال کاردانو (TA) هنوز هم در مرز تردیدند، اگرچه اندکی به سمت تمایل «خرید» متمایل شده‌اند.

به طور ویژه، نمودار خلاصه (Summary) با ثبت عدد 9 در منطقه «خنثی» قرار دارد، در مقایسه با 9 که به سمت «خرید» و هشت به سمت «فروش» اشاره می کنند.

پس از افول بیشتر، نوسانگرها نیز منطقه «خنثی» را در عدد هشت نشان می دهند که تنها یکی به سمت «خرید» و دو نوسانگر به سمت «فروش» اشاره می‌کند. با این حال، میانگین‌های متحرک (MA) به احساس «خرید» در 8 اشاره می‌کنند.

 

اگرچه مشخصات فنی هنوز نامشخص است، آخرین افزایش قیمت و سودهای دو رقمی همراه با ارتقاء کیف پول شبکه و تعداد فزاینده قراردادهای هوشمند، و همچنین افزایش اعتماد جامعه به این موضوع که کاردانو تا پایان نوامبر با قیمت 0.51 دلار معامله خواهد شد، همگی نشانه‌های مثبتی را نشان می‌دهند.

علاوه بر این، رشد کلی بازار ارزهای دیجیتال، از جمله ارزش بازار جهانی آن، ممکن است روند صعودی‌تری را برای دارایی مالی غیرمتمرکز (DeFi) نیز در آینده نزدیک ایجاد کند.

 

پیشنهاد مطالعه:  شاخص ترس و طمع (Fear and Greed) چیست؟ چگونه از شاخص ترس و طمع در بازار رمز ارزها استفاده کنیم؟

 

 

Source

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا