ایستگاه خبر

کاردانو برای یک نوسان قیمت ۶۰ درصدی آماده می‌شود

با نزدیک‌ شدن کاردانو به اوج الگوی تثبیت قیمت، احتمال وجود یک نوسان قابل‌توجه برای آن وجود دارد. اکثر رمز ارزهای بازار درحال گذر از یک دوره‌ی مشابه تثبیت قیمت هستند که سرانجام به یک تغییر روند شدید منجر خواهد شد.

کاردانو خود را برای عبور از یک نوسان قیمت چشمگیر آماده می‌کند

رکود فعلی کاردانو ممکن است به یک تغییر روند خرسی یا گاوی ۶۰ درصدی منجر شود. این چشم‌انداز براساس شکل‌گیری یک مثلث نزولی در نمودار قیمتی روزانه‌ی آن پیش‌بینی شده است.

این الگوی تکنیکال درپی رفتار قیمتی کاردانو از زمان رسیدن به اوج قیمت تاریخی ۲.۴۷ دلاری خود در اواسط ماه می شکل گرفته است. وَتَر این مثلث توسط اوج قیمت‌های پایین‌تر و قاعده‌ی آن در محدوده‌ی قیمتی ۱ دلاری، یعنی جایی که بیشترین نوسانان نزولی را دارد، ساخته شده است.

کاردانو درحال حاضر برای تائید شکل‌گیری این الگو دو راه پیش‌رو دارد، شکستن خط مقاومت ۱.۳۰ دلاری یا عبور از خط حمایت ۱ دلاری. اهمیت این محدوده‌ی قیمتی موجب آن شده است تا سرمایه‌گذاران برای ادامه‌ی معاملات خود منتظر تشکیل یک شمع قیمتی بارز در بالای این مثلث باشند.

چنانچه کاردانو موفق به شکستن خط مقاومت ۱.۳۰ دلاری گردد باید شاهد آن بود که چهارمین رمز ارز برتر بازار به سمت قیمت ۲ دلاری حرکت کند. در سناریویی مخالف و با افزایش سفارش‌های فروش، کاردانو از حمایت ۱ دلاری خود عبور کرده و ممکن است تا سطح ۰.۴۰ دلاری ریزش کند.

کاردانو برای یک نوسان قیمت 60 درصدی آماده می‌شود

تحلیل شرایط موجود به‌کمک مدل IOMAP

این رفتار قیمتی را می‌توان در سوابق تراکنش‌های گذشته‌ی کاردانو نیز مشاهده نمود. براساس مدل جریان‌های ورودی و خروجی پول یا (IOMAP)، که توسط IntoTheBlock معرفی شده است، مهم‌ترین محدوده‌ی قیمتی نهفته برای کاردانو ۱.۳۳ دلار است. این محدوده که هم‌اکنون ۲۷۵ هزار آدرس کیف‌پول را به خود اختصاص داده، بالغ بر ۴.۵ میلیون واحد کاردانو را در خود ذخیره کرده است.

با افزایش قیمت، این سرمایه‌گذاران احتمالا از موقعیت فعلی خود خارج شده و با فروش دارایی خود، شکل‌گیری روند گاوی را برای کاردانو دشوار می‌سازند.

با مشاهده‌ی مدل IOMAP می‌توان گفت که مهم‌ترین محدوده‌ی تقاضا در زیر قیمت فعلی خطوط ۱.۰۷ و ۱.۱۴ دلاری است، زیرا ۱۰۲ هزار آدرس موجود در این محدوده بالغ بر ۲.۱۵ میلیارد واحد کاردانو را در اختیار دارند.

کاردانو برای یک نوسان قیمت 60 درصدی آماده می‌شود

درصورتی که کاردانو در یک روند نزولی قرار گیرد، مدل IOMAP محدوده‌ی قیمتی ۰.۳۶ دلاری را به‌عنوان خط حمایت بعدی این رمز ارز نشان می‌دهد.

در هنگام نگارش این خبر قیمت هر واحد از کاردانو (ADA) 1.22 دلار بوده است.

پیشنهاد مطالعه: خط حمایت و مقاومت در ارز دیجیتال چیست؟

Source

https://coiniran.com/?p=46711
دکمه بازگشت به بالا