ایستگاه خبر

حجم معاملات ۲۴ ساعته کاردانو از اتریوم پیشی گرفت

کاردانو در طول این سال‌ها به دستاوردهای بزرگی دست یافته است. این ارز دیجیتال پویا و جوان در سال 2021 بیش از 700 درصد رشد کرد. سرمایه‌گذاران در مورد سرعت شبکه بلاکچین، بهره‌وری انرژی و استفاده‌های فعلی و بالقوه هیجان‌زده بودند. اما این روند در سال 2022 متوقف نشد.

فعالیت در زنجیره

کاردانو با افزایش 167 درصدی آدرس‌های جدید، جهشی را در فعالیت زنجیره‌ای ثبت کرد. یک تحلیلگر برجسته ارزهای دیجیتال، علی مارتینز، این اتفاق را در 17 فوریه توییت کرد. این تحلیلگر به افزایش قابل توجهی در فعالیت زنجیره‌ای اشاره کرد. جالب اینجاست که تعداد آدرس‌های روزانه جدید ایجاد شده در شبکه ADA با 167 درصد افزایش به 112.5 هزار آدرس رسید. مارتینز، نموداری را برای تکمیل این روایت اضافه کرد.

کوین ایران

به گفته این تحلیلگر، افزایش مداوم در این معیار می‌تواند به افزایش نوسان قیمت برای کاردانو منجر شود. جدا از این، طبق گفته مساری، در 24 ساعت گذشته، کاردانو تقریباً 18 میلیارد دلار فعالیت زنجیره‌ای داشته است. این پلتفرم پرچمدار از نظر تراکنش جایگاه اول را به خود اختصاص داد و از اتریوم پیشی گرفت. کاردانو با 15.06 میلیارد دلار از اتریوم پیشی گرفت، در حالی که حجم معاملات 24 ساعته اتریوم 6.71 میلیارد دلار بود.

همانطور که قبلاً گزارش شده بود، ADA از نظر فعالیت‌های تراکنش از بیت کوین و اتریوم پیشی گرفت (تعدیل حجم تراکنش در 24 ساعت گذشته). با این حال، ADA کاردانو هنوز راه درازی در پیش دارد. توکن هفتم دنیا با شکست دیگری روبرو شد و با 1.8 درصد اصلاح قیمت معامله شد. در واقع، با توجه به IntoTheBlock، حدود 76 درصد از دارندگان ADA در ضرر بودند.

 

پیشنهاد مطالعه: کیف پول کاردانو – معرفی بهترین کیف پول cardano

 

Source

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا