ایستگاه خبر

کاردانو سیاست «شناخت مشتری» را درپیروی از رگولاتورها اجرا می‌کند

شرکت ارائه‌دهنده‌ی خدمات احراز هویت دیجیتال Blockpass از آغاز سرویس‌دهی خود به کاردانو خبر داد. خدمات مذکور مربوط به سیاست «شناخت مشتری یا KYC» به EMURGO، بازوی تجاری کاردانو، بوده و آدرس‌های آن را به اپلیکیشن Blockpass متصل خواهد کرد؛ درنتیجه پروژه‌ها می‌توانند مستقیما به خدمات آن-چین شناخت مشتری دسترسی داشته و درصورت نیاز با رگولاتوری‌ها همکاری نمایند.

EMURGO از محورهای مهم کاردانو است که مسئولیت توسعه‌ی بازار توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) فیبو (Fibo)، کیف‌پول Yoroi و شرکت جانبی EMURGO Ventures را برعهده دارد. EMURGO تمرکز اصلی خود را بر سرمایه‌گذاری در استارت‌آپ‌ها و پروژه‌های مربوط به Cardano قرار داده است.

تاثیر سیاست شناخت مشتری بر غیرمتمرکز بودن بلاک‌چین‌‌ها

Ken Kodama، مدیرعامل EMURGO، اظهار داشت که درپی این همکاری Blockpass به شریک این پروژه درراستای بهبود وضعیت KYC تبدیل خواهد شد.

وی در ادامه افزود که پروژه‌های بیشتری درحال توسعه بر بستر بلاک‌چین کاردانو هستند که تمرکز این شبکه را بر امورمالی غیرمتمرکز (DeFi) و NFTها معطوف خواهند کرد. شرکت‌هایی که در راس این حوزه قرار دارند می‌توانند خدمات KYC را به‌سادگی برای کاربران و محصولات خود فراهم سازند.

Blockpass بااشاره به‌همکاری‌های موفق گذشته‌اش با شرکت بازی‌سازی بلاک‌چین Animoca، خاطرنشان کرد که پذیرش سیاست KYC به‌معنای تضعیف ماهیت غیرمتمرکز بودن بلاک‌چین‌ها نخواهد بود. شرکت Blockpass از توسعه‌ی طرحی خبر داد که براساس آن نتایج احراز هویت بدون افشاسازی داده‌‌های بنیادی بر بلاک‌چین نشان داده می‌شوند.

Adam Vaziri، مدیر عامل Blockpass، مدعی شد که طرح KYC آن‌چین این شرکت تحولی عظیم در فضای رمز ارزها بوده که مشارکت بلاک‌چین‌ها با رگولاتورها را دگرگون خواهد ساخت. در خبرهای گذشته خواندیم که بنیان‌گذار Cardano قصد دارد تا کشورهای آفریقایی را درزمینه‌ی بلاک‌چین توانمند ساخته و گزینه‌های متنوعی را برای سهولت دسترسی دانشجویان ساکن این قاره به خدمات آموزشی ارائه دهد.

پیشنهاد مطالعه: تحلیل آنچین هفتگی ارزهای دیجیتال (۳۱ فروردین) – تغییر ساختار مالکیت کوین‌ها در پی تسلیم تدریجی سرمایه‌گذاران!

Source

https://coiniran.com/?p=50799
دکمه بازگشت به بالا