ایستگاه خبر

با ورود سرمایه‌گذاران خرد به بازار ADA جستجوی گوگل کاردانو رکورد زد

علاوه بر رشد ناگهانی قیمت ADA جستجوهای جهانی گوگل برای کاردانو هم رکورد جدیدی ثبت کرده است. به نظر می‌رسد سرمایه‌گذاران خرد به سمت سومین رمز ارز بزرگ جهان (با توجه به سرمایه بازار) هجوم آورده‌اند. جستجوهای گوگل نیز همزمان با آخرین رکورد قیمت توکن ADA در چند هفته‌ی گذشته به بالاترین حد خود رسیده است.

جهش جستجوی کاردانو در گوگل

داده‌های ترندهای گوگل به‌طور کلی شاخص خوبی برای درک رفتار سرمایه‌گذاران خرد است، به ویژه هنگامی که به فضای  رمز ارزها مربوط می‌شود. تعداد جستجوی گوگل برای یک توکن یا پروژه خاص، تخمین نسبتاً دقیقی از علاقه‌ی کلی جامعه ارائه می‌دهد.

طبق داده‌های اخیر بزرگترین موتور جستجوگر جهان، پروژه‌ی بلاکچین کاردانو به جدیدترین علاقه‌ی سرمایه‌گذاران کوچک‌تر تبدیل شده و تعداد جستجوی گوگل از ابتدای ماه فوریه به شدت افزایش یافته است.

در مرحله اول، آنها رکورد قبلی را که در جریان روند صعودی  ۲۰۱۷/۲۰۱۸ ثبت شده بود، شکستند. با این وجود، در هفته‌های بعدی، تا ۶ مارس ۲۰۲۱، جستجوها به بیش از دو برابر افزایش یافت.

 

کوین ایران کاردانو
 

پیشنهاد مطالعه: بررسی سیر تکامل نسل های مختلف بلاک چین : از بیت کوین تا کاردانو

بنیانگذار این پروژه، چارلز هوسکینسون (Charles Hoskinson)، اخیراً به مشارکت و همکاری‌های جدید با پروژه‌های شناخته‌شده‌ی این صنعت اشاره کرده است. به‌روزرسانی پروتکل «مری» نیز اوایل این هفته فعال شد. جدای از افزایش امنیت، این به‌روزرسانی امکان سازگاری چند-دارایی و ساخت برنامه‌های غیرمتمرکز را برای شبکه فراهم می‌کند.

پیشنهاد مطالعه: به‌روز‌رسانی Mary در شبکه‌ی کاردانو فعال‌سازی شد!

تحولات در قیمت و علاقه به ADA

در چند هفته گذشته تقاضا برای رمز ارز بومی Cardano نیز در حال افزایش بوده است. هفته‌ی گذشته یک صندوق سرمایه‌گذاری مستقر در دبی اعلام کرد قصد دارد ۷۵۰ میلیون دلار از سهام بیت کوین خود را بفروشد و بودجه‌اش را به ADA و DOT اختصاص دهد.

تا حدودی انتظار می‌رود، تحولات شبکه و علاقه‌ی روزافزون سرمایه‌گذاران خرد و صندوق‌های رمز ازر بر قیمت توکن ADA تأثیر مثبت بگذارد.

این دارایی با حدود ۰.۱۸ دلار وارد سال جدید شد و چند روز پیش در پی افزایش ۷۰۰ درصدی به بالاترین قیمت تاریخ خود یعنی حدود ۱.۵۰ دلار رسید. علیرغم اینکه قیمت این رمز ارز از آن زمان کمی اصلاح شد و در حال حاضر با قیمت ۱.۲۵ دلار معامله می‌شود، ADA هنوز هم تقریباً ۶۰۰٪ نسبت به سال گذشته افزایش قیمت داشته است.

به طور طبیعی، این عملکرد چشمگیر باعث تقویت سرمایه‌ی بازار این پروژه شد و ADA با ۴۰ میلیارد دلار به جایگاه سومین دارایی دیجیتال بزرگ جهان از نظر سرمایه‌ی بازار رسید.

کاردانو کوین ایران

 

Source

https://coiniran.com/?p=44269
دکمه بازگشت به بالا