ایستگاه خبر

سقوط به زیر ۰.۵۰ دلار، آیا کاردانو با خطر فروپاشی روبروست؟

کاردانو پس از سقوط به زیر سطح حمایت حیاتی، روز پنجشنبه در حالت نزولی شروع به کار کرد. فقدان حجم معاملات در بازار ارزهای دیجیتال نشان می‌دهد که می‌توان انتظار ضررهای بیشتری داشت.

کاردانو در آستانه سقوط؟

به نظر می‌رسد کاردانو پس از شکستن یک منطقه حیاتی حمایت، برای مقاومت در برابر فروپاشی تحت فشار است.

هشتمین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار طی هشت ساعت گذشته ۷ درصد افت داشته است. افت ناگهانی ADA را به زیر سطح حمایت حیاتی ۰.۵۰ دلار رساند و بیش از ۱.۴۰ میلیون دلار نقدینگی را در صرافی‌های مشتقات کریپتو ایجاد کرد. فشار فروش بیشتر در اطراف سطوح قیمت فعلی می‌تواند شانس افت شدیدتر را افزایش دهد.

به نظر می‌رسد کاردانو از مثلث متقارنی که در نمودار چهار ساعته آن ایجاد شده خارج می‌شود. ارتفاع محور Y الگو نشان می‌دهد ADA وقتی به زیر سطح حمایت ۰.۵۰ دلار سقوط کرد، وارد یک روند نزولی ۳۳.۵ درصدی شد. بسته شدن کندل چهار ساعته به زیر سطح اصلاحی فیبوناچی ۵۰ درصد در حدود ۰.۴۸ دلار احتمالاً  این چشم‌انداز بدبینانه را تأیید می‌کند.

در این احتمال، کاردانو می‌تواند به روند نزولی خود به سمت ۰.۳۴ دلار یا حتی ۰.۳۲ دلار ادامه دهد. شایان ذکر است که نوسان پایین ۰.۳۸ دلاری ADA در ۱۲ مه (۲۳ اردیبهشت) می‌تواند به عنوان پشتیبانی بالقوه در هنگام سقوط عمل کند.

Cardano US Price Chart

تا زمانی که ADA زیر ۰.۵۵ دلار معامله شود، احتمالاً بازی به نفع خرس‌ها ادامه خواهد داشت. با این حال، بسته شدن مداوم کندل چهار ساعته بالای این مانع مقاومتی می‌تواند دورنمای بدبینانه را باطل کند. برش دادن این دیوار عرضه می‌تواند تعداد سفارش‌های خرید کاردانو را تسریع کند و قیمت‌ها را به سمت ۰.۶۱ دلار سوق دهد.

ترس، عدم اطمینان و شک در هفته‌های اخیر بازار ارزهای دیجیتال را فرا گرفته است و شاخص ترس و طمع سطوح بالایی از بدبینی را در میان فعالان بازار نشان می‌دهد. علاوه بر این، شاخص‌های فنی و زنجیره‌ای نشان می‌دهند که احساسات منفی غالب هنوز اثر خود را بر بیت‌کوین وارد نکرده است اگرچه سرمایه‌گذاری در زمانی که احساسات پایین است از لحاظ تاریخی به سرمایه‌گذاران ارزهای دیجیتال به خوبی خدمت کرده است، اما به نظر می‌رسد شرایط فعلی آغازی بر یک رکود شدیدتر است.

 

پیشنهاد مطالعه: کیف پول کاردانو – معرفی بهترین کیف پول cardano

 

Source

https://coiniran.com/?p=57294
دکمه بازگشت به بالا