ایستگاه خبر

کمپانی مسئول توسعه‌ی کاردانو به هایپرلجر و W3C پیوست

IOHK، شرکتی که مسئول توسعه‌ی کاردانو (ADA) است اعلام کرده به پروژه‌‌های هایپرلجر و W3C می‌پیوندد. چارلز هوسکینسون، بنیانگذار کاردانو و مدیرعامل IOHK معتقد است به اشتراک‌گذاری دانش با این پروژه‌ها به نفع آنها خواهد بود و به پذیرش عمومی بیشتر کمک می‌کند. وی افزود در حالیکه ما در حال توسعه‌ی سیستم‌های بلاکچین خصوصی و پروژه‌های دولتی و شرکتی هستیم آشنایی بیشتر با هایپرلجر سودمند خواهد بود.

هایپرلجر چتری‌ست که پروتکل‌های بلاک چینی متنوعی را در بر می‌گیرد و توسط بنیاد لینوکس بنیانگذاری شده است. کنسرسیوم جهانی وب یا W#Cنیز یک تشکل بین‌المللی‌ست که روی تدوین استانداردهای وب کار می‌کند.

قرارداد IOHK پایان سال جاری با بنیاد کاردانو به پایان می‌رسد و شرکت باید پروپوزال خود را برای تمدید قرارداد به جامعه کاردانو ارائه دهد. بخش جدایی‌ناپذیر این پروپوزال نقشه‌‌ی راه کارآفرینی برای کاردانو خواهد بود. هوسکینسون علاقمند است برای تمدید پنج ساله‌ی قرارداد IOHK با بنیاد کاردانو استراتژی کارآفرینی را از طریق گروه هیدرولوژیک در بنیاد لینوکس دنبال کند. او این استراتژی را روشی برای حرکت کاردانو میان بلاک چین خصوصی و عمومی می‌داند.

Source & Image

https://coiniran.com/?p=38988
دکمه بازگشت به بالا