ایستگاه خبر

خرید ۲۰۰ میلیون ADA توسط نهنگ‌های کاردانو در ۵ هفته

بر اساس جدیدترین داده‌های Santiment، نهنگ‌های کاردانو (Cardano) یا بزرگترین آدرس‌های این شبکه حدود ۲۰۰ میلیون سکه خریداری کرده‌اند. این داده‌ها باید برای دارندگان ADA که در هفت ماه خروج سرمایه و سقوط قیمت را تجربه کرده‌اند، جالب باشد.

همانطور که معیارهای زنجیره‌ای ارائه‌شده نشان می‌دهد، نهنگ‌های ADA به طور فعال دارایی‌های خود را از دسامبر ۲۰۲۱ به فروش می‌رساندند، در حالی که این روند تنها چند هفته پیش تغییر کرد. تغییر در روند به احتمال زیاد به سطوح بالای فروش زیاد کاردانو مرتبط است.
رشد عظیم صنعت DeFi نیز به دنبال تغییر در جابه‌جایی وجوه در آدرس‌های نهنگ‌ها اتفاق افتاد، زیرا ارزش کل قفل‌شده (TVL) در کاردانو در پلتفرم‌های مختلف و قراردادهای هوشمند بیش از ۳۰۰ میلیون دلار بود.

واگرایی عملکرد قیمت کاردانو

طبق نمودار روزانه ارائه شده توسط TradingView، در حالی که نهنگ‌های کاردانو به طور فعال ADA را سپرده‌گذاری می‌کنند، به نظر نمی‌رسد که قیمت آن تحت تأثیر قرار بگیرد. همانطور که نمودار نشان می‌دهد، این توکن (ADA) 35 درصد از ارزش خود را از زمان رسیدن به بالاترین سطح در ۱ آوریل از دست داده است.
اما در حالی که واگرایی با توزیع وجوه فعلی نهنگ‌ها در بازار به وضوح دیده می‌شود، همبستگی بین همان معیار و عملکرد قیمت ADA در محدوده آگوست تا آوریل کاملاً با حرکت وجوه در کیف‌پول‌های بزرگ ADA سازگار است.

چنین روندی کنترل قوی نهنگ‌های کاردانو بر ADA را نشان می‌دهد زیرا عملکرد آن‌ها نوسانات قیمت سکه را دیکته می‌کند. به نظر نمی‌رسد حجم معاملات خرد که در ماه‌های مارس و آوریل (فروردین و اردیبهشت) شاهد آن بودیم، مسیر بلندمدت کاردانو را تغییر دهد.

 

پیشنهاد مطالعه: کیف پول کاردانو – معرفی بهترین کیف پول cardano

 

Source

https://coiniran.com/?p=50987
دکمه بازگشت به بالا