ایستگاه خبر

استیکینگ کاردانو در دستگاه‌های اپل با کیف پول Trust Wallet

توکن بومی کاردانو، ADA، در دستگاه‌های اپل که از سیستم عامل iOS استفاده می‌کنند، در دسترس است. به طور خاص، این نوآوری از طریق کیف پول غیرحضانتی Trust Wallet برای ذخیره دارایی‌های رمز ارزی، اجرا شده است.

در ابتدا، این ویژگی فقط در کیف پول غیرحضانتی Trust Wallet در دستگاه‌هایی که از سیستم عامل اندروید پشتیبانی می‌کردند در دسترس بود.

در این راستا، حساب کاربری رسمی کیف پول Trust Wallet در توییتر خود نوشت:

سلام کاربران iOS! اکنون می‌توانید کاردنو (ADA) را نیز به راحتی و مستقیماً در TrustWallet خود به اشتراک بگذارید!

(TrustWallet) 27 دسامبر 2022

حداقل مبلغی که می‌توان استیک کرد چهار ADA است. توکن‌ها و پاداش‌های استیکینگ به‌طور خودکار در پایان هر دوره، همانطور که در کاردانو مرسوم است، مجدداً ثبت می‌شوند.

علاوه بر این، این عملکرد به شما امکان می‌دهد اعتبارسنج خود را انتخاب کنید، که به گفته Cexplorer، کاردانو در حال حاضر بیش از 2700 مورد از آن را دارد.

استیکینگ کاردنو (ADA) چیست؟

به عنوان یک بلاکچین اثبات سهام، استیکینگ برای کاردانو اهمیت تعیین‌کننده‌ای دارد، بنابراین توانایی یکپارچه‌سازی ADA و استیکینگ آن برای آیفون یک پیشرفت بسیار مثبت به نظر می‌رسد — به خصوص با توجه به پایگاه کاربری ده‌ها میلیونی کیف پول Trust Wallet و این واقعیت که شرکت مادر این کیف پول، بایننس، بزرگترین تأمین‌‌کننده استیکینگ برای ADA است.

در حال حاضر، تعداد توکن‌های استیک‌شده کاردانو 25.08 میلیارد ADA یا 72 درصد از کل عرضه توکن است. بنابراین، ارزش توکن‌های استیک‌شده کاردانو 6.3 میلیارد دلار است. علیرغم کاهش قیمت ADA، تعداد کیف پول‌های جدید و همچنین تعداد توکن‌های استیک‌شده موجود به طور مرتب در حال افزایش است.

 

پیشنهاد مطالعه: استیک کردن چیست؟ (Staking) استیکینگ ارز دیجیتال به زبان ساده!

 

Source

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا