ایستگاه خبر

کاردانو به پرکاربردترین بلاک‌چین ازنظر حجم تراکنش تبدیل شد!

همزمان با رشد فعالیت در بخشِ دیفایِ شبکه‌ی کاردانو (ADA)، حجم کل تراکنش‌های ثبت‌شده در این بلاک‌چین به اوج تاریخی تازه‌ای (ATH) رسید.

حجم تراکنش‌های روزانه‌ی کاردانو رکورد تازه‌ای زد

یکی از هواداران دوآتشه‌ی Cardano که با نام کاربری @Haskellion در توئیتر فعالیت می‌کند، آمار منتشر شده ازسوی موسسه‌ی تحلیلی Messari را با سایر کاربران به‌اشتراک گذاشته است. این نمودار حجم کل تراکنش‌های اجراشده بر بلاک‌چین کاردانو و مجموع کارمزدهای به‌دست آمده از آن را در بازه‌ی ۲۴ ساعته نمایش می‌دهد.

داده‌های Messari از برتری Cardano دربرابر بیت‌کوین ازنظر حجم تراکنش‌های برپایه‌ی دلار طی ۲۴ ساعت گذشته خبر می‌دهند. این میزان برای کاردانو و بیت‌کوین به‌ترتیب ۳۳.۴۵ و ۳۳.۲۷ میلیارد دلار است.

کاردانو به پرکاربردترین بلاک‌چین ازنظر حجم تراکنش تبدیل شد!

همزمان با آمار فوق، شبکه‌ی بیت‌کوین ۲۳ برابر بیشتر از کاردانو کارمزد تراکنش ایجاد و از کاربران اخذ کرده است، به‌عبارت دیگر مجموع کارمزد تراکنش‌های دریافت شده برای استفاده از بلاک‌چین بیت‌کوین و Cardano به‌ترتیب ۸۶۰ و ۳۸ هزار دلار بوده‌اند.

برای درک بهتر این شاخص می‌توان Cardano را با رقیب اصلی خود درحوزه‌ی قراردادهای هوشمند که اتریوم است مقایسه کرد که طی ۲۴ ساعت پیش از کاربران تقریبا ۱۴.۷ میلیون دلار کارمزد تراکنش گرفته است.

صرافی غیرمتمرکز کاردانو در آستانه‌ی راه‌اندازی

رکورد جدید Cardano را می‌توان با افزایش حجم جریان‌های نقدی به پروتکل‌های دیفای آن درارتباط دانست. همان‌گونه در روزهای گذشته خواندیم، صرافی غیرمتمرکز کاردانو به‌نام AdaSwap، موفق به‌جذب بودجه‌ی ۲.۶ میلیون دلاری توسط پلتفرم سرمایه‌گذاری iAngels شده است و به‌زودی در شبکه‌ی اصلی فعالیت خود را آغاز خواهد کرد. این صرافی هدف اصلی خود را ارائه‌ی راهکارهای لازم برای رفع مشکلات EUTXO عنوان کرده است.

پیشنهاد مطالعه: راهنمای جامع اتریوم برای تازه‌کارها!

Source

https://coiniran.com/?p=50087
دکمه بازگشت به بالا