ایستگاه خبر

انباشت کاردانو همچنان ادامه دارد، تأثیر آن بر بازار چه خواهد بود؟

طبق گزارش IntoTheBlock، مرحله انباشت کاردانو هنوز ادامه دارد و آدرس‌های بیشتری در حال خرید این سکه هستند. داده‌ها نشان می‌دهد موجودی آدرس‌ها پس از سه ماه انباشت در سال ۲۰۲۲ به ۱۲.۴ میلیارد ADA رسیده است.

متأسفانه، از آنجایی که این ارز دیجیتال در هفتمین ماه منفی متوالی خود است، این انباشت به کاردانو کمک نمی‌کند تا در بازار عملکرد خوبی داشته باشد. منفی بودن عملکرد قیمت ADA به احتمال زیاد به توزیع آن در شبکه مرتبط است.

با باز شدن بیشتر موقعیت‌های ADA دقیقاً یا نزدیک به بالاترین قیمت خود، این سکه در طول هر روند بهبود تحت فشار فروش ثابتی قرار می‌گیرد، زیرا معامله‌گران بیشتری مشتاق هستند تا با فروش با قیمت کمی بالاتر، ضرر خود را جبران کنند.

انباشت چگونه می‌تواند در دراز مدت کمک کند؟

همانطور که قبلاً ذکر شد، اکثر دارندگان کوتاه‌مدت و میان‌مدت کاردانو سکه را در نزدیک به بالاترین قیمت خریده‌اند، بنابراین، به احتمال زیاد به محض اینکه ارز دیجیتال به سرعت ارزش خود را از دست داد، دارایی‌های خود را می‌فروشند و باعث ایجاد فشار زیادی بر روی این ارز دیجیتال می‌شود.

با پیشی گرفتن انباشت از روند توزیع، باید قدرت خرید بیشتر شود. با توجه به نمودار یک ماهه ADA، ما می‌توانیم اثرات آن را مشاهده کنیم زیرا میانگین ضرر در ماه از تقریباً ۲۵ درصد به ۱۰ درصد کاهش یافته است.

در کوتاه‌مدت و میان‌مدت، متأسفانه ADA بیش از ۴۰ درصد از ارزش خود را علیرغم بهبود اخیر در بازار ارزهای دیجیتال که باعث افزایش ۲۰ تا ۴۰ درصدی قیمت شد، از دست داده است.

در زمان انتشار خبر، کاردانو حدود ۰.۸۸ دلار معامله می‌شود و در سه روز گذشته تقریباً ۱۰ درصد از ارزش خود را از دست داده است. در مورد عملکرد سالانه این رمز ارز، سال ۲۰۲۲ نتوانست عملکرد مثبت قیمتی را برای ADA به ارمغان بیاورد و دارایی همچنان در یک روند نزولی شدید حرکت می‌کند.

 

پیشنهاد مطالعه: کیف پول کاردانو – معرفی بهترین کیف پول cardano

 

Source

https://coiniran.com/?p=50069
دکمه بازگشت به بالا