ایستگاه خبر

شرکت شناخته‌شده کنان استخراج بیت کوین را در قزاقستان از سر گرفت

تولیدکننده ماشین‌آلات استخراج بیت کوین، کنان ، به دنبال ممنوعیت استخراج بیت کوین در چین، عملیات استخراج را در قزاقستان آغاز کرد.

کنان گفت که واحدهای AvalonMiner این شرکت هم اکنون در قزاقستان در حال فعالیت هستند. سخنگوی کنان از پاسخ به پرسش از انواع و تعداد ماشین‌آلات استفاده‌شده خودداری کرد و گفت: «اولین گروه ماشین‌های استخراج در مقیاس کوچک» برای شروع کار مستقر شده‌اند.

سخنگوی این شرکت افزود: کنان تصمیم دارد با گذشت زمان، به تدریج و با درک قابلیت‌های عملیاتی کار خود را توسعه دهد. آن‌ها در این راستا با شرکت‌های استخراج محلی در قزاقستان همکاری خواهند کرد.

کنان مستقر در چین مدتی است که برای راه‌اندازی تجارت استخراج کریپتو در قزاقستان آماده شده است. در اوایل این ماه، با افزایش فروش جهانی خود، این شرکت ثبت‌شده در نزدک، اولین مرکز خدمات پس از فروش خود در خارج از کشور را افتتاح کرد.

به نظر می‌رسد محبوبیت استخراج بیت کوین در قزاقستان در حال افزایش  است که ماه گذشته چین اقدام به تعطیلی مزارع استخراج بیت کوین محلی کرد. قزاقستان به چین نزدیک است و یکی از ارزان‌ترین نرخ‌های برق در جهان را دارد.

در اوایل این هفته، BIT Mining مستقر در چین، که قبلاً با نام ۵۰۰.com شناخته می‌شد، نیز برخی از تجهیزات استخراج بیت کوین خود را به قزاقستان حمل کرد. این شرکت قرار است ماه آینده ماشین‌های بیشتری را به این کشور بفرستد.

 

پیشنهاد مطالعه:‌ بهترین نرم‌افزارهای استخراج بیت کوین در سال ۲۰۲۱

 

Source

https://coiniran.com/?p=46204
دکمه بازگشت به بالا