ایستگاه خبر

محصول جدید Cake DeFi برای افزایش سود دارندگان کریپتو

پتانسیل امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) فراتر از قراردادهای هوشمند برای تسهیل پرداخت‌ها است. با ظهور پروتکل‌های وام‌دهی و استقراض و صرافی‌های غیرمتمرکز، DeFi سرمایه‌گذاران را قادر می‌سازد تا از پرتفولیوی خود به روش‌های هوشمندانه حداکثر استفاده را ببرند. با تکیه بر همین ایده، Cake DeFi نیز چیزی مشابه را برای کاربران خود معرفی کرده است.

Cake DeFi قدم بعدی را برمی‌دارد

پلتفرم فین‌تک Cake DeFi مستقر در سنگاپور، در اطلاعیه‌ای، محصول جدیدی به نام «Borrow» را عرضه کرد که به کاربرانش فرصت می‌دهد سود خود را به طرز قابل توجهی افزایش دهند.

کیک دی‌فای این امر را با دادن وام غیرمتمرکز USD (DUSD) با بیت کوین (BTC)، اتر (ETH)، تتر (USDT)، USD Coin (USDC) و DFI به عنوان وثیقه تسهیل می‌کند.

در واقع، سرمایه‌گذاران می‌توانند از ترکیب‌های مختلفی از این ارزهای دیجیتال استفاده کنند، مشروط بر اینکه حداقل ۵۰ درصد وثیقه با DFI، توکن اصلی کیک دی‌فای باشد.

سپس کاربران می‌توانند با خرید اقلام یا ایجاد درآمد غیرفعال با سرمایه‌گذاری در گزینه‌هایی مانند Cake DeFi’s Lending، Staking و Liquidity Mining از این DUSD قرض گرفته شده به دلخواه خود استفاده کنند، و انتظار سود بیش از ۷۰ درصد داشته باشند.

دکتر جولیان هاسپ، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل Cake DeFi، در مورد راه اندازی “Borrow” اظهار داشت:

ما مشتاقیم Borrow را راه‌اندازی کنیم تا به کاربران نقدینگی بیشتری برای سرمایه ‌ذاری در خدمات DeFi و در عین حال حفظ دارایی‌های خود ارائه دهیم. DeFi به مردم امکان می‌دهد تا بدون نیاز دائمی به تجارت درآمد غیرفعالی بر روی ارزهای دیجیتال خود ایجاد کنند. هدف ما در Cake DeFi این است که به ارائه چنین خدمات نوآورانه ای برای کاربران خود ادامه دهیم.

رشد Cake DeFi

در طول سال گذشته، این پلتفرم با ثبت بیش از ۷۰۰ هزار کاربر و پرداخت بیش از ۲۳۰ میلیون دلار پاداش تنها در سال ۲۰۲۱ پیشرفت چشمگیری داشته است. Cake DeFi قصد دارد تا پایان سال جاری به ۱۰ میلیارد دلار در کل دارایی های مشتری برسد و اکنون در مسیر دستیابی به همین هدف قرار دارد.

اما علاوه بر خودش، این پلتفرم به سایر Dapp‌های مستحق نیز کمک می‌کند تا رشد کنند، و برای همین، این شرکت ماه گذشته Cake DeFi Ventures (CDV) را با ۱۰۰ میلیون دلار سرمایه در نظر گرفته شده راه‌اندازی کرد.

این صندوق با سرمایه‌گذاری در NFTs، متاورس، بازی و استارت‌آپ‌های فین‌تک، از توسعه پروژه‌های جدید در وب ۳ حمایت خواهد کرد.

 

پیشنهاد مطالعه: معرفی تکنولوژی‌های دنیای متاورس

 

Source

https://coiniran.com/?p=50916
دکمه بازگشت به بالا