ایستگاه خبر

Cake DeFi از راه‌اندازی مرکز تحقیق و توسعه بلاکچین و رمزارز جهانی خود خبر داد

Cake DeFi از راه‌اندازی مرکز تحقیق و توسعه دارایی‌های دیجیتال و بلاکچین جهانی خود به نام Birthday Research خبر داده است. Birthday Research که مقر آن در سنگاپور است، بر تقویت پذیرش سازمانی فناوری بلاکچین، امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) و موارد دیگر تمرکز خواهد کرد.

Cake DeFi، پروژه فین‌تک مستقر در سنگاپور که ادعا می‌کند بر ایجاد امکان استفاده توده‌ها برای کسب درآمد از دارایی‌های رمز ارزی خود از طریق راه‌حل‌های DeFi ایمن، نوآورانه، سازگار و شفاف تمرکز دارد، فناوری بلاکچین و تحقیقات کریپتوی خود را راه‌اندازی کرده است.

تیم Cake DeFi قصد دارد ۵۰ میلیون دلار برای ابتکارات تحقیق و توسعه بلاکچین جهانی طی چهار سال آینده سرمایه‌گذاری کند.

به طور خاص، Birthday Research به مؤسسات و شرکت‌ها به سازگاری فناوری بلاکچین با فرآیندهای خود کمک می‌کند. این پروژه عملیات نود و همچنین نگهداری دارایی‌های دیجیتال و مدیریت کلیدهای خصوصی را انجام خواهد داد.

Birthday Research همچنین قصد دارد یک زیرساخت پرداخت ایجاد کند که به عنوان «SWIFT» اکوسیستم DeFi عمل کند. این پروژه همچنین با هدف مقابله با برخی از مشکلات موجود در بخش مالی سنتی، از جمله فقدان شمول مالی، شفافیت و موارد دیگر، انجام می‌‌‌شود.

تقویت نوآوری دارایی‌های دیجیتال با Cake DeFi

کیک دیفای می‌گوید آخرین تحقیق و توسعه آن از طریق Birthday Research، از دیدگاه‌ها و آرمان‌های مرجع پولی سنگاپور (MAS) در زمینه نوآوری بلاکچین پشتیبانی می‌کند.

دکتر جولیان هاسپ، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل کیک دیفای گفت:

راه‌اندازی مرکز تحقیق و توسعه جهانی ما در سنگاپور دنباله‌رو رویکرد دولت در زمینه نوآوری دارایی دیجیتال است. ما متعهد به ایجاد زیرساخت دارایی دیجیتال B2B و ارتقای اکوسیستم بلاکچین سنگاپور برای ایجاد نوآوری در فین‌تک هستیم.

در حال حاضر، Cake DeFi دارای بیش از ۵۰ کارمند تحقیق و توسعه در تیم‌های محصول و مهندسی خود است و قصد دارد به زودی این رقم را دو برابر کند و در عین حال عملیات تحقیق و توسعه خود را در سنگاپور نیز تثبیت کند.

همچنین در مورد راه‌اندازی Birthday Research، یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل Cake DeFi گفت:

راه‌اندازی Birthday Research یک نقطه عطف هیجان‌‌انگیز برای ما در Cake DeFi است. کیک دی‌فای بر پایه‌ فناوری بلاکچین ساخته شده است که سرمایه‌‌گذاری مالی غیرمتمرکز جهانی را ممکن می‌کند. تیم تحقیق و توسعه Birthday Research در مورد فناوری بلاکچین عمیقاً بر رمز ارزها، نقدینگی مالی و موارد دیگر متمرکز خواهد بود، با این هدف که استفاده از  DeFi را توسط شرکت‌هایی مانند ما به روشی قابل اعتماد، ایمن و سازگار تبدیل کند.

 

پیشنهاد مطالعه: هرآنچه که برای سرمایه‌گذاری در دیفای باید بدانید!

 

 

Source

https://coiniran.com/?p=59455
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را با کوین ایران به اشتراک بگذارید!x