ایستگاه خبر

گروه ارز دیجیتال ConstitutionDAO یک قدم نزدیکتر به خرید یک نسخه کمیاب از قانون اساسی ایالات متحده

رویای گروهی از کاربران رمز ارز برای خرید آثاری از تاریخ آمریکا یک قدم به واقعیت نزدیکتر شده است. بعدازظهر چهارشنبه، سازمان‌دهندگان ConstitutionDAO اعلام کردند که ۲۵ میلیون دلار کمک مالی—که از هدف اولیه ۲۰ میلیون دلاری فراتر رفته است—برای حراجی که قرار است در روز پنجشنبه برگزار شود، به دست آوردند.

حراج نسخه کمیاب قانون اساسی ایالات متحده توسط ساتبیز سازماندهی می‌شود و تصمیم بر سر درآمد حاصل از این حراج بر اساس برآوردی که در ابتدا توسط خانه حراج ارائه شده بود تعیین شد.

این گروه—که نیویورک تایمز آن را «جمعیت مالی فلش» نامیده—اعلام کرده این کشور به اندازه کافی برای ارائه یک پیشنهاد رقابتی برای کپی قانون اساسی دارد، اگرچه می‌گوید قصد دارد در صورت نیاز به جمع‌آوری بودجه بیشتر ادامه دهد. زیربنای این گروه یک سازمان غیرمتمرکز مستقل است که به دارندگان توکن در استفاده از سند نظر می‌دهد. مطمئناً، دارندگان توکن مالک بخشی از خود سند نخواهند بود.

برگزارکنندگان در سرور اختصاصی Discord خود گفتند: «بسیار مهم است که ما خود را به عنوان قوی‌ترین پیشنهاد دهنده ممکن حفظ کنیم، زیرا هنوز در مزایده برنده نشده‌ایم. تلاش‌های مستمر جمعی شما تضمین می‌کند که بتوانیم با خیال راحت رقبا را شکست دهیم.»

با توجه به اینکه The Block صبح چهارشنبه از حدود ۱۱ میلیون دلار جمع آوری شده در آن مقطع گزارش داده بود، به نظر می‌رسد هدف جمع‌آوری کمک به سرعت محقق شده است. آن‌‌ها از سرویسی به نام Juicebox برای جمع‌آوری وجوه استفاده می‌کنند که بودجه جمع‌آوری‌شده در کیف پول Gnosis با امضای چندگانه نگهداری می‌شود. اسامی دارندگان mutli-sig اوایل این هفته فاش شد. مناقصه واقعی توسط یک شرکت با مسئولیت محدود به منظور رعایت قوانین انجام خواهد شد. باید دید که آیا این گروه واقعاً در این حراج موفق خواهد شد یا خیر.

 

پیشنهاد مطالعه: کیف پول چند امضایی (Multisig Wallet) چیست؟

 

 

Source

https://coiniran.com/?p=48388
دکمه بازگشت به بالا