ایستگاه خبر

حرکت صعودی بیت کوین رویداد چرخش سرمایه را برای آلتکوین‌ها رقم می‌زند!!

بیت کوین کل بازار رمز ارز‌ها را تصاحب کرده است و اینک قیمت سلطان رمز ارز‌ها بالاتر از قله ۲۰۰۰۰ دلار است. این در حالی است که حرکت آلتکوین‌ها همیشه به نسبت بیت کوین با تاخیر همراه است و به همین خاطر است که گفته می‌شود بیت کوین رهبری این بازار را بر عهده دارد. حرکت صعودی بیت کوین در چند روز اخیر باعث بالا رفتن قیمت این رمز ارز شده است و این در حالی است که آلتکوین‌ها اکثرا در این مدت راکد مانده و در جا زده‌اند.

البته ادامه این روند در میان‌مدت بستگی به این دارد که بیت کوین بتواند قدرت خود را حفظ کند. اگر بیت کوین اصلاح‌های شدیدی را تجربه کند، اقدام قیمت آن تیره و تار خواهد شد. یکی از تریدر‌ها بر این باور است که این روند کوتاه‌مدت بیت کوین بر آلتکوین‌ها تاثیر می‌گذارد. او خاطرنشان می‌کند که در این مقطع کاهش موقت قیمت بیت کوین می‌تواند به نفع آلتکوین‌ها باشد.

حرکت صعودی بیت کوین اکسیژن فضای رمز ارز را گرفته است

در حال حاضر، قیمت بیت کوین در حول و حوش ۲۳۰۰۰ دلار است که این خیزش عظیمی به نسبت کف ۱۷۶۰۰ دلار است که همین چند روز قبل آن را تجربه کرد. فشار فروش در ۲۰۰۰۰ دلار برجسته بود، اما بیت کوین به صورت سالمی توانست این سطح را بشکند و اینک این دارایی وارد حالت کشف قیمت شده است. آلتکوین‌ها در این مدت اکثرا راکد مانده‌اند و اکثرا سود‌هایی کمتر از حد انتظار را تجربه کرده‌اند.

یک تریدر اخیرا در تویتی توضیح داده که آلتکوین‌ها ممکن است به زودی سیل عظیمی از سرمایه را تجربه کنند و این زمانی خواهد بود که سرمایه‌گذاران مقداری از سرمایه خود را از بیت کوین بیرون بیاورند. او به صعود ۸ درصدی اتریوم به دنبال بیت کوین اشاره می‌کند و ابراز می‌دارد که اگر این روند ادامه پیدا کند، کاهش قیمت بیت کوین به نفع آلتکوین‌ها تمام خواهد شد و محرکی برای حرکت صعودی آنها خواهد بود.

شما چه فکر می‌کنید؟ آیا زمانی که حرکت صعودی بیت کوین آرام شود، فصل آلتکوین‌ها فرا خواهد رسید؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

Source

https://coiniran.com/?p=42657
دکمه بازگشت به بالا