ایستگاه خبر

توسعه‌دهندگان باگ‌هایی را در به‌روزرسانی‌ شبکه اصلی ۲ کلاینت اتریوم پیدا کردند!

ادغام مورد انتظار اتریوم سرانجام پس از راه‌اندازی شبکه‌های آزمایشی مختلف برای آماده‌سازی به‌روزرسانی‌ شبکه اصلی در ۱۵ سپتامبر انجام خواهد شد. با این حال، Go Ethereum و Nethermind به ترتیب اشکالاتی را در به‌روزرسانی‌های Mainnet Geth v1.10.22 (Promavess) و نسخه ۱.۱۴.۰ پیدا کردند. گرچه، بعید است که این باگ‌ها ادغام را به تأخیر بیاندازند زیرا توسعه‌دهندگان در تلاش‌اند تا به سرعت آن‌ها را رفع کنند.

کلاینت‌های اتریوم اشکالاتی را در به‌روزرسانی‌ مرج شبکه اصلی گزارش کرده‌اند. گو اتریوم (Go Ethereum) و نزرمایند (Nethermind) باگ‌هایی را در به‌روزرسانی‌های به‌روزرسانی‌ مرج شبکه اصلی خود پیدا کرده‌اند. پیتر سیلاگی، توسعه‌دهنده اتریوم، در توییتی در تاریخ ۲۳ آگوست (اول آگوست)، از وجود باگ رگرسیون در Geth v1.10.22 (Promavess) خبر داد که یک درخواست PR (pull request) است.

تیم Go Ethereum در حال حاضر به دنبال یافتن و رفع مشکل است.

توسعه دهنده هسته Nethermind “DanielC” به توییت پیتر سیلاگی پاسخ داد که یک اشکال رگرسیون مشابه در نسخه نسخه ۱.۱۴.۰ پیدا شده است. با این حال، تیم تصمیم به تغییر به مرحله تثبیت دقیق قبل از ادغام گرفته و مشکل را حل کرده است.

«اخیراً ما رگرسیون‌های مشابهی در Nethermindeth داشته‌ایم، بنابراین تصمیم گرفته‌ایم قبل از مرج به مرحله تثبیت دقیق برگردیم. در حال حاضر فقط اصلاحات را در شاخه اصلی فعال می‌کنیم.»

بعید است که اشکالات بر به‌روزرسانی‌ شبکه اصلی اتریوم با Beacon Chain در تاریخ پیش‌بینی‌شده ۱۵ سپتامبر تأثیر بگذارد. کاربران همچنین می‌توانند از کلاینت‌های اقلیتی استفاده کنند. علاوه بر این، کلاینت‌های اجرایی دیگری نیز وجود دارند که به آماده‌سازی ادغام شبکه اصلی کمک می‌کنند.

تاکنون چندین کلاینت اتریوم به‌روزرسانی‌های مورد نیاز شبکه اصلی را منتشر کرده‌اند. این موارد عبارتند از Besu v22.7.1، Geth v1.10.22، Nethermind v1.14.0، Erigon v2022.08.02-alpha، Lighthouse v3.0.0، Teku v22.8.1 و Prysm 3.0.0.

کلاینت‌های اتریوم شروع به عرضه نسخه‌های ادغام شبکه اصلی کرده‌اند که به‌روزسانی‌های Bellatrix، Paris و Merge را پیکربندی می‌کند.

همچنین، نرخ هش اتریوم در حال حاضر با میانگین نرخ هش ۸۷۲.۲ TH/s برای به‌روزرسانی‌ شبکه اصلی در ۱۵ سپتامبر مطابق است.

 

پیشنهاد مطالعه: اتریوم ۲.۰ چیست؟ (Ethereum 2.0) تاریخ عرضه اتریوم ۲

 

 

Source

 

https://coiniran.com/?p=57143
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را با کوین ایران به اشتراک بگذارید!x