آخرین اخبار ارزهای دیجیتالایستگاه خبر

چشم انداز درآمد استخراج کنندگان بیت کوین (BTC) پس از روند نزولی ۱۹ ماهه

استخراج کنندگان بیت کوین بیش از یک سال سخت را سپری کردند، اما طبق تحقیقات Diar به نظر می رسد که درآمد ماینر ها پس از ۱۹ ماه رو به افزایش است.

استخراج کنندگان بیت کوین بیش از یک سال سخت را سپری کردند، اما طبق تحقیقات Diar به نظر می رسد که درآمد ماینر ها پس از ۱۹ ماه رو به افزایش است. در ماه فوریه درآمد کل استخراج کنندگان کمتر از ۱۹۵ میلیون دلار بوده که نسبت به ژانویه با درآمد ۲۱۰ میلیون دلاری، ۱۰ درصد کاهش نشان می دهد. این مقدار همچنین کمترین درآمد در این صنعت از آگوست ۲۰۱۷ بوده است.

بیشتر بخوانید: استخراج ماهانه یک بیت کوین با جمع آوری گرمای بدن ۴۴۰۰۰ نفر

در مقایسه، در ماه دسامبر ۲۰۱۸ کارمزد ماینر ها به ۲۹۵ میلیون دلار رسید که به دنبال کاهش سرمایه کل بازار از ۱۴۶ میلیارد دلار به ۱۲۰ میلیارد دلار اتفاق افتاد. در پایان سال ۲۰۱۷ که بازار رمز ارز ها به اوج خود رسید، رقابت در صنعت استخراج نیز افزایش یافت. پس از آن، رشد خالص درآمد از ۹۴٪ در ابتدای سال قبل به ۳۲٪ در دسامبر ۲۰۱۸ کاهش یافت. هنگام پایداری قیمت ها در ماه ژانویه نیز سود خالص به ۳۹٪ ماه فوریه رسید.

Screen Shot 2019 03 05 at 6.34.36 PM 800x560

Diar اشاره می کند استخراج کنندگان جهت همراهی با قدرت محرکه ی بازار، خرید تجهیزات خود را افزایش می دهند. آنها اظهار داشتند:

«با داشتن سود خالص مناسب کنونی، احتمال افزایش عملیات استخراج و سرمایه گذاری روی جدیدترین تجهیزات، افزایش می یابد».

بیشتر بخوانید: استخراج سودمند بیت کوین در ایران با وجود تحریم ها و سقوط قیمت

فروش S15، آخرین پرچمدار Bitmain، از اوایل سال ۲۰۱۹ شروع شده است. این گزارش همچنین می افزاید:

«احتمال دارد که رشد قدرت هش در ماه های آینده مانع کاهش شدید قیمت بیت کوین شود. اما در قیمت فعلی، تجهیزاتی مانند S15 به طور متوسط ۸۴٪ بیش از S9 برای سرمایه گذاران منفعت دارد».

بسیاری از ماینر های چینی زمانی که سرمایه بازار رمز ارز ها به ۱۰۰ میلیارد دلار رسید، تجهیزات خود را کیلویی فروختند تا سرمایه هایشان را نجات دهند.

با توجه به روند پیشین در سال های ۲۰۱۲ و ۲۰۱۶، نصف شدن قیمت بیت کوین منجر به شکل گیری بازار صعودی شده است. استخراج کنندگان منتظر رشد قیمت هستند تا سرمایه گذاریشان در تجهیزات را افزایش دهند.

توجه!
مطالب صرفا برای اهداف خبری و آموزشی ارائه می شوند و نباید به عنوان مشاوره ی تجاری از طرف کوین ایران و نویسندگانش مورد استفاده قرار گیرند.

Source
https://coiniran.com/?p=28303
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را با کوین ایران به اشتراک بگذارید!x