ایستگاه خبر

سختی استخراج بیت‌کوین در ساعات پایانی امشب تنظیم خواهد شد

سختی استخراج بیت‌کوین در ساعات پایانی امشب مجددا تنظیم خواهد شد. درحال حاضر بیش از ۱۰۰ درصد از بیت‌کوین‌های استخراج شده با نرخ بسیار قابل‌توجهی درحال خرج شدن هستند.

به نظر می‌رسد که پس از تنظیمات پیاپیِ منفی یا خنثی، نرخ هش بیت‌کوین به اوج چرخۀ فعلی خود رسیده باشد. با این‌حال انتظار می‌رود که سختی آن مجددا تنظیم شده و کاهش یابد.

سختی استخراج بیت‌کوین در ساعات پایانی امشب تنظیم خواهد شد

بخش آبی رنگ در نمودار زیر میزان بیت‌کوین‌های خرج شدۀ ماینرها را در بازۀ ۳۰ روزه نشان می‌دهد. همان طور که مشاهده می‌کنید طی ۳۰ روز گذشته این شاخص پنجمین خروجی بزرگ BTC را از زمان پیدایش این رمز ارز ثبت کرده است.

علی‌رغم قرارگیری تعادل ماینرها در یک روند نزولی باید گفت این کاهش با شتاب نگران‌ کننده‌ای همراه نیست. با در نظر داشتن اختلاف بین بیت‌کوین‌های خرج شده و تعادل ماینرها باید گفت شرکت‌های استخراج ممکن است برای جبران ضرر و پوشش هزینۀ تجهیزات خود، اقدام به فروش BTCهای تازه استخراج شده کنند.

سختی استخراج بیت‌کوین در ساعات پایانی امشب تنظیم خواهد شد

افزایش سرسام‌آور هزیۀ انرژی در کل جهان از یک سو و کاهش یکبارۀ قیمت بیت‌کوین از سوی دیگر موجب ایجاد طوفان مخربی برای ماینرهای این رمز ارز شده است.

شرکت بزرگ استراج بیت‌کوین Marathon Digital در گزارش مالی جدیدی قیمت احتمالی بیت‌کوین را بین ۱۸ تا ۲۱ هزار دلار اعلام کرد. این شرکت در ادامه افزود که قیمت فوق همسو با پیش‌بینی‌ها بوده و خود را برای چنین روزهایی آماده کرد.

با ثابت ماندن قیمت بیت‌کوین زیر ۱۸ هزار دلار ماینرهای بیشتری اقدام به فروش توکن‌های خود خواهند کرد تا هزینۀ عملیات استخراج را پوشش دهند.

پیشنهاد مطالعه: علت ریزش قیمت بیت کوین و سایر رمزارزها چیست؟

Source

https://coiniran.com/?p=60531
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را با کوین ایران به اشتراک بگذارید!x