ایستگاه خبر

کیف‌پول BTC.com به زودی غیرفعال می‌شود

براساس بیانیه‌ی رسمی منتشر شده، سایت BTC.com به‌زودی خدمات کیف‌پول خود را متوقف خواهد کرد. BTC.com درحقیقت یک دامنه‌ی ارائه‌دهنده‌ی خدمات استخر استخراج رمز ارز است که از سال ۲۰۱۵ توسط شرکت بیت‌مِین (Bitmain)، از پیشگامان تولید ماینرهای ASIC برای بیت‌کوین و بیت‌کوین کش، ایجاد شد. سهلوت استفاده، رابط‌ کاربری روان و پشتیبانی از چندین زبان زنده‌ی دنیا کیف‌پول BTC.com آن را به‌گزینه‌ی بسیار مطلوبی برای بسیاری تبدیل کرده بود.

این کیف‌پول برای پلتفرم‌های اندروید، iOS و آنلاین دردسترس کاربران قرار داشت. محبوبیت این کیف‌پول به‌اندازه‌ای بود که کمتر از یک سال بیش از ۱ میلیون کاربر فعال به‌آن ملحق شدند.

کیف‌پول BTC.com به زودی غیرفعال می‌شود

در بخشی از بیانیه‌ی این کیف‌پول آمده است:

«با درنظر گرفتن تراکنش ناموفق دارایی‌های برخی از کاربران، خدمات این کیف‌پول در روز ۱۵ آوریل ۲۰۲۲ (جمعه ۲۶ فروردین ۱۴۰۱) به‌وقت جهانی ۰۰:۰۰ متوقف خواهد شد. لطفا برای برداشت دارایی‌های خود هرچه سریع‌تر اقدام نمایید. سایر بخش‌ها و سرویس‌های BTC.com تحت‌تاثیر این رویداد واقع‌نشده و مانند گذشته به‌فعالیت خود ادامه خواهند داد. پس از توقف فعالیت، تمامی آدرس‌های کیف‌پول ما از دسترس خارج شده و اجرای هرگونه عملیات پرداخت (واریز و ارسال) غیرممکن خواهد بود. چنانچه از آدرس‌های این کیف‌پول بر هریک از پلتفرم‌های رمز ارز استفاده کرده‌اید، بلافاصله آنها را حذف کرده و دارایی‌های آن را به‌سایر کیف‌پول‌های موجود منتقل نمایید. کاربران می‌توانند پرسش‌های خود را در این خصوص با آدرس ایمیل support@btcm.group مکاتبه نمایند.»

 

پیشنهاد مطالعه: تحلیل آنچین هفتگی ارزهای دیجیتال (۱۷ فروردین) – سرمایه‌گذاران در حال انباشت کوین‌ها

Source

https://coiniran.com/?p=50582
دکمه بازگشت به بالا