ایستگاه خبر

استخر ماینینگ بیت کوین BTC.com به 500.com فروخته شد!

بر اساس یک بیانیه مطبوعاتی، 500.com ارائه‌دهنده آنلاین بخت‌آزمایی ورزشی، استخر ماینینگ بیت کوین BTC.com را خریده است.

500.com مجموعه‌ای از خدمات قرعه‌کشی آنلاین را ارائه می‌دهد و اخیراً به دنبال توسعه تجارت و محصولات مرتبط با بلاکچین خود بوده است.
این خرید به عنوان بخشی از قرارداد تبادل سهام با شرکت هولدینگ فناوری Blockchain Alliance Technologies در جزایر کیمن انجام شده است. اولین گروه از معاملات انجام شده تحت این توافق‌نامه شامل انتقال کل عملیات استخراج BTC.com به 500.com است و انتظار می‌رود که در تاریخ 15 آوریل 2021 یا قبل از آن انجام شود.

کسب‌وکار استخر استخراج—از جمله نام دامنه و کیف پول کریپتو—تحت نام BTC.com انجام می‌شود، اما متعلق به Bitdeer Technologies Holding Company، شرکت مادر Blockchain Alliance است.
در این شرکت در سال 2016 تاسیس شده است، کاربران می‌توانند با استفاده از BTC.com اطلاعات بلاکچین را جستجو و مرور کنند و تجارت ماینینگ خود را از طریق وب سایت یا برنامه BTC.com مدیریت کنند. کاربران همچنین می‌توانند رمزارزهای خود را در کیف پول BTC.com ذخیره کنند.
علاوه بر این، 500.com و Blockchain Alliance همچنین توافق کردند که اگر تجارت استخر استخراج BTC.com سود عملیاتی خالصی را در سال مالی منتهی به 31 دسامبر 2021 ثبت کند، 500.com سهام اضافی به Blockchain Alliance خواهد داد.

از طرف دیگر، اگر تجارت استخر ماینینگ BTC.com در همان سال مالی ضرری داشته باشد، 500.com مستحق خرید مجدد سهام متعلق به Blockchain Alliance خواهد بود.

 

Source

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا