ایستگاه خبر

استخر ماینینگ بیت کوین BTC.com به ۵۰۰.com فروخته شد!

بر اساس یک بیانیه مطبوعاتی، ۵۰۰.com ارائه‌دهنده آنلاین بخت‌آزمایی ورزشی، استخر ماینینگ بیت کوین BTC.com را خریده است.

۵۰۰.com مجموعه‌ای از خدمات قرعه‌کشی آنلاین را ارائه می‌دهد و اخیراً به دنبال توسعه تجارت و محصولات مرتبط با بلاکچین خود بوده است.
این خرید به عنوان بخشی از قرارداد تبادل سهام با شرکت هولدینگ فناوری Blockchain Alliance Technologies در جزایر کیمن انجام شده است. اولین گروه از معاملات انجام شده تحت این توافق‌نامه شامل انتقال کل عملیات استخراج BTC.com به ۵۰۰.com است و انتظار می‌رود که در تاریخ ۱۵ آوریل ۲۰۲۱ یا قبل از آن انجام شود.

کسب‌وکار استخر استخراج—از جمله نام دامنه و کیف پول کریپتو—تحت نام BTC.com انجام می‌شود، اما متعلق به Bitdeer Technologies Holding Company، شرکت مادر Blockchain Alliance است.
در این شرکت در سال ۲۰۱۶ تاسیس شده است، کاربران می‌توانند با استفاده از BTC.com اطلاعات بلاکچین را جستجو و مرور کنند و تجارت ماینینگ خود را از طریق وب سایت یا برنامه BTC.com مدیریت کنند. کاربران همچنین می‌توانند رمزارزهای خود را در کیف پول BTC.com ذخیره کنند.
علاوه بر این، ۵۰۰.com و Blockchain Alliance همچنین توافق کردند که اگر تجارت استخر استخراج BTC.com سود عملیاتی خالصی را در سال مالی منتهی به ۳۱ دسامبر ۲۰۲۱ ثبت کند، ۵۰۰.com سهام اضافی به Blockchain Alliance خواهد داد.

از طرف دیگر، اگر تجارت استخر ماینینگ BTC.com در همان سال مالی ضرری داشته باشد، ۵۰۰.com مستحق خرید مجدد سهام متعلق به Blockchain Alliance خواهد بود.

 

Source

https://coiniran.com/?p=43823
دکمه بازگشت به بالا