مالیات

به روز رسانی قوانین مالیات رمز ارز ها در اوایل 2019 توسط بریتانیا

آیا بریتانیا قوانین مربوط به مالیات رمز ارز ها را در اویل سال جدید به روز رسانی خواهد کرد؟ آیا ضرورتی برای انجام این کار است؟

بریتانیا اعلام کردکه راهنمای مالیات رمز ارز ها را در اوایل سال آینده به روز رسانی خواهد کرد

مقامات بریتانیا گستره ای از اقدامات قانونی در مورد دارایی های رمز ارز و بلاک چین را در گزارشی جدید ارائه داده اند. حکومت بریتانیا بیان کرد که به سودمندی فناوری پشت رمز ارز ها، هم در امور مالی و هم در دیگر صنایع توجه می کند. بنابراین گروه های مسئول در این زمینه، به توسعه قانونی بلاک چین و فعالیت های مرتبط با کریپتو در بریتانیا می پردازند. در حالی که مقامات بریتانیا سعی در کاهش ریسک دارایی های کریپتو دارند اما به این نتیجه رسیده اند که خود بلاک چین می تواند برای صنایع مختلف بسیار مفید باشد.

البته آنها معتقدند که این فناوری قبل از آنکه در مقیاس وسیع به کار رود، نیازمند توسعه بیشتری است. یکی از اقداماتی که قرار است در ماه های آینده انجام شود، به روز رسانی راهنمای پرداخت مالیات دارندگان رمز ارز می باشد. راهنمای فعلی پرداخت مالیات دارایی های کریپتو در وب سایت HMRC تنظیم شده که در اوایل سال 2019 به روز رسانی خواهد شد. بریتانیا همچنین در صدد انجام اقداماتی برای اجرایی کردن قوانین مربوط به ICO در داخل خاک آن کشور می باشد. قرار است دولت بریتانیا در اوایل 2019 به مشاوره و تحقیق بیشتر در مورد فضای کریپتوی کشور بپردازد و ببیند که آیا توسعه قانون گذاری لازم است یا نه.

به روز رسانی قوانین مالیات رمز ارز ها در اوایل 2019 توسط بریتانیا
britain-crypto-tax


مشخص شدن اقدامات بیشتر

این گزارش همچنین ادعا می کند که حکومت اقداماتی را برای کم کردن ریسک دارایی های رمز ارز برای مصرف کننده و بازار به عمل می آورد و همچنین از به کار بردن رمز ارز ها در فعالیت های غیر قانونی جلوگیری خواهد کرد. دولت همچنین بر هر گونه تهدید علیه ثبات مالی نظارت خواهد داشت. در این گزارش همچنین تاکید شده که ریسک فعالیت های مجرمانه از طریق کریپتوکارنسی همچنان پایین نگه داشته می شود ولی ریسک فعالیت های مربوط به پول شویی از این طریق افزایش یافته است.

خطراتی مانند ضرر مصرف کنندگان و دستکاری بازار نیز برای کریپتو محتمل است. در نهایت، این گزارش خواستار یک چارچوب قانونی شفاف برای فعالیت های مربوط به رمز ارز و انجام ICO شده و توصیه هایی مانند همکاری بیشتر با مقامات بین المللی و آگاهی دادن بیشتر به افراد در زمینه سرمایه گذاری در رمز ارز ها نیز ذکر شده است.

بیشتر بخوانید: مقدمه ای بر آموزش تحلیل تکنیکال و بنیادین قیمت رمز ارز ها به زبان ساده

نظر شما چیست؟ توسعه قانون گذاری در فضای رمز ارز ها تا چه اندازه ضروری است؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.توجه!
دیدگاه هایی که در این مقاله ارائه شده، مربوط به نویسنده می باشند و لزوما نباید به کوین ایران نسبت داده شوند. 

Source

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

دکمه بازگشت به بالا