ایستگاه خبر

پروتکل LAST لایتنینگ می‌تواند یک وب جدید ایجاد کند!

آزمایشگاه لایتنینگ پیش نویس خود را برای سرویس تائید هویت لایتنینگ (LSAT) را منتشر کرد. LSAT یک پروتکل استاندارد با وعده‌ی بازتعریف پرداخت‌های آنلاین از طریق وضعیت کد HTTP است. LSAT بطور اتوماتیک ورود و پرداخت با استفاده از اعتبارنامه‌های رمزنگاری را تسهیل می‌کند؛ مشابه کاری که در حال حاضر توسط سیستم کارت‌های اعتباری و یوزرنیم و پسورد انجام می‌شود.

پروتکل LAST از کد وضعیت HTTP 402 که بصورت گسترده مورد استفاده قرار می‌گیرد استفاده خواهد کرد. خطای ۴۰۲ زمانی ظاهر می‌شود که کاربر در تلاش است به صفحه ای از وب که برای آن پرداخت انجام نداده دسترسی پیدا کند.

Osuntokun، توسعه‌ دهنده‌ی بیت کوین ادعا می‌کند LSAT یک وب جدید ایجاد می‌کندکه حامل اعتبارنامه‌های رمزنگاری شده است. این اعتبارنامه‌ها با استفاده از خدمات فعلی مانند آدرس‌های ایمیل و رمز عبور، توسط کاربران برای دسترسی به محتوای آنلاین خریداری می‌شود.

Bent یکی دیگر از توسعه‌دهندگان پروتکل هم پتانسل عظیمی در LSAT برای توسعه‌دهندگان و کاربران می‌بیند. از نظر او LSAT بسیاری از فرایندهای دستی را با فراخوانی خودکار API از کیف پول‌ها، اپلیکیشن‌های موبایل، مرورگرها و افزونه‌ها انجام می‌دهد.

Source & Image

https://coiniran.com/?p=37976
دکمه بازگشت به بالا