ایستگاه خبر

مرورگر Brave با صرافی بایننس وارد همکاری شده است

در یک بیانیه رسمی که در تاریخ ۲۴ مارس منتشر شده است، مرورگر امنیت محور Brave اعلام کرده است که با همکاری صرافی بایننس افزونه‌ای را ایجاد کرده‌اند که امکان دسترسی مستقیم کاربران خود را به پلت‌فرم معاملاتی صرافی بایننس فراهم می‌کند.

در یک حرکت رو به جلو به منظور افزایش کاربردپذیری استفاده از رمز ارزها، شرکت پشتیبان مرورگر Brave از همکاری خود و صرافی بزرگ بایننس برای استفاده کاربران این مرورگر از پلتفرم معاملاتی این صرافی خبر داده است.

به موجب این همکاری، کاربران Brave می‌توانند دارایی‌های دیجیتالی خود را در پلت‌فرم بایننس معامله کنند. آنها همچنین خواهند توانست خرید و فروش رمز ارزها و مشاهده موجودی و دریافت آدرس کیف‌پول‌های خود را بدون ترک مرورگر Brave انجام دهند. این افزونه در بخش افزونه‌های جدید این مرورگر موجود است و Brave را به تنها مرورگر موجود با این قابلیت تبدیل می‌کند. امکان مبادله اتریوم، بیت‌کوین، لایت‌کوین و بسیاری دیگر از رمز ارزها فراهم شده است.

موسس و مدیر اجرایی Brave برندان ایج گفت:

“معامله رمز ارزها می‌تواند یک امر ترسناک برای کاربرانی باشد که آماتور هستند. افزونه جدید Brave مبادلات رمز ارزها را بسیار آسان و ایمن می‌کند. با وارد کردن بزرگترین صرافی‌ها به محیط مرورگر، ما تبدیل به پرچمدار مبادلات رمز ارزها بین مرورگرهای مختلف خواهیم شد. مبادلات به آسانی صورت می‌گیرند.”

گفتنی است که مدیر اجرایی بایننس نیز امنیت و سرعت این افزونه Brave را تحسین کرده است.

Source

https://coiniran.com/?p=37810
دکمه بازگشت به بالا