ایستگاه خبر

کاربران بریو حالا می‌توانند مستقیما روی بایننس معامله کنند

Brave، بزرگترین مرورگر کریپتوفرندلی جهان امروز اعلام کرد یک ابزارک تجاری برای صرافی رمز ارز بایننس راه‌اندازی کرده است. هدف بریو از این کار جلب مخاطبان بایننس به سمت مرورگر خود بوده است. این ویجت نخستین نوع از ادغام مرورگر و صرافی است و به کاربران بریو امکان می‌دهد به خرید، تبدیل و سپرده‌گذاری در بایننس بپردازند و موجودی حساب خود را از طریق بریو مشاهده کنند.

آنچه که ابزارک بایننس را متمایز می‌کند این است که محتوای موجود در این ویجت در مرورگر دسکتاپ Brave ساخته می‌شود و توسط بایننس یا دیگر سرورها بارگیری نمی‌شود. این مساله به حفظ حریم خصوصی کاربر کمک می‌کند چرا که سرورهای بایننس تنها در صورت ورود کاربر به حساب بایننس خود از طریق مرورگر بریو با ابزارک ارتباط برقرار می‌کند. به دنبال انتشار این خبر مدیرعامل بایننس، چانگ ژائو از ۵۰۰ هزار دنبال‌کننده‌ی خود در توئیتر خواست از مرورگر بریو استفاده کنند.

در هر حال باید توجه داشت که کار زیادی از یک ویجت ساخته نیست و شما درصورت کلیک روی دکمه‌ی خرید در ابزارک به سایت بایننس منتقل می‌شوید. همچنین، برای تبدیل قیمت‌ها نیز در نهایت به وبسایت بایننس هدایت می‌شوید.

بریو اعلام کرده قصد دارد ابزارک‌های بیشتری ارائه دهد و به زودی جزئیات آنها را به اشتراک خواهد گذاشت.

Source & Image

https://coiniran.com/?p=38583
دکمه بازگشت به بالا