ایستگاه خبر

توکن‌ BAT به زنجیره‌ی هوشمند Binance می‌پیوندد

توکن مرورگر Brave به نام BAT از امروز علاوه بر شبکه‌ی اتریوم، در زنجیره‌ی هوشمند Binance نیز قابل معامله است.

با توجه به پستی که در سایت Brave منتشر شده است، توکن این مرورگر با نام BAT اکنون بخشی از زنجیره‌ی هوشمند Binance یا BSC است.

BAT‌ بر روی زنجیره‌ی هوشمند Binance

با توجه به سایت این مرورگر، اکنون BAT به عنوان یک توکن اصلی به BSC افزوده شده است. این توکن اول بر روی شبکه‌ی اتریوم ایجاد شده و همچنان به فعالیت در این شبکه ادامه خواهد داد.

این خبر تنها به این معناست که اکنون این توکن را می‌توان براساس توکن‌های هم ارزشی که بر روی شبکه‌ی BSC وجود دارند، نیز معامله کرد.

این اتفاق می‌تواند به دارندگان این توکن اجازه دهد تا به معامله‌ی این توکن با دیگر ارزهای موجود در شبکه‌ی BSC و برنامه‌های DeFi مانند پنکیک سواپ و بیفی فاینانس، بپردازند.

ژیائوگانگ ژانگ، هدایت کننده‌ی اصلی محیط زنجیره‌ی هوشمند Binance، این مورد را نیز اضافه کرده است که این اتفاق می‌تواند به کابران کریپتو اجازه‌ی تجربه‌ی یک UX جمعی را بدهد که حتی از بلاکچین‌های دیگر هم به DeFi و Dapps دسترسی داشته باشند.

پیشنهاد مطالعه: توکن بت (BAT) یا همان بیسیک اتنشن توکن چیست؟

به نظر می‌رسد که این تصمیم به دلیل بالا رفتن هزینه‌های شبکه‌ی اتریوم گرفته شده است. مدیر Brave برندان ایچ گفته است که این مرکز مشتاق استفاده از شبکه‌ی BSC به دلیل هزینه‌ها و کارمزد کمتر و مقیاس پذیری بیشتر است.

این خبر همچنین به این مورد اشاره می‌کند که اکنون می‌توان از BSC برای مدیریت همتا استفاده شود.

هنوز زمان دقیق راه‌اندازی این اتفاق مشخص نیست.

با این وجود کیف پول داخلی مرورگر Brave اکنون هم از اتریوم و هم از BSC پیشتیبانی می‌کند و تا آخر امسال نیز حمایت بیشتری صورت خواهد گرفت.

Brave و Binance

با داشتن ارزش بازار ۱.۷ میلیارد دلاری، توکن BAT اکنون ۵۷امین توکن بزرگ بازار است و آن را تبدیل به یکی از پروژه‌های خاصی کرده است که به محیط زنجیره‌ی هوشمند Binance‌ علاقه‌مند شده‌اند.

در مارچ ۲۰۲۰ بود که Brave با همکاری Binance اقدام به راه‌اندازی یک میانبر معاملاتی بر روی صفحه اصلی سایت خود کرد.

این خبر نوید همکاری‌های طولانی مدت و بیشتری را میان این دو شرکت می‌داد که اکنون بخشی از این همکاری درحال رخ دادن است.

همچنین باید ذکر کرد که BAT اکنون در هر دو سایت Binance و Binance US قابل خرید و فروش است.

source

https://coiniran.com/?p=44745
دکمه بازگشت به بالا