ایستگاه خبر

میمون‌های کسل به هالیوود می‌روند!

میمون‌های کسل (Bored Ape Yacht Club) با مجموعه‌ای از انیمیشن‌های کوتاه با تهیه‌کنندگی کوین‌بیس با عنوان «سه گانه Degen» به هالیوود می‌روند.

«سه‌گانه Degen» که با تأیید یوگا لبز ساخته شده است، دارای شخصیت‌هایی بر اساس Bored Ape Yacht Club خواهد بود. اولین فیلم این مجموعه در ماه ژوئن در NFT.NYC اکران خواهد شد و دو فیلم دیگر نیز در سال آینده به نمایش درخواهند آمد.

کوین‌بیس با دارندگان توکن‌های Bored Ape کار خواهد کرد و به طور بالقوه شخصیت‌ آن‌ها را در فیلم‌ها نشان می‌دهد.

NFT نوع منحصر به فردی از توکن است که برای اثبات مالکیت یک دارایی دیجیتال، مانند آثار هنری، موسیقی و… (یا در این مورد تصاویر میمون‌های کسل) استفاده می‌شود. دارندگان Bored Ape Yacht Club NFT علاقه‌مند هم اکنون می‌توانند کارکتر خود را برای بررسی از طریق پورتال رسمی وبسایت همراه با توضیحات شخصی از میمون‌های خود ارسال کنند. مدیر بازیگران موارد ارسالی را در نظر می‌گیرد و شخصیتی را برای حضور در انیمیشن‌ها انتخاب می‌کند.

ویلیام سوان، مدیر بازاریابی فرهنگی و سرگرمی کوین‌بیس، در بیانیه‌ای گفت:

ما از جامعه Bored Ape Yacht Club الهام گرفته‌ایم و هیجان‌زده هستیم که از آن‌ها دعوت کنیم تا این فیلم را با ما بسازند.

یکی از نمایندگان کوین‌بیس به Decrypt گفت که این فیلم‌های کوتاه در رویدادهای زنده نمایش داده می‌شوند و اطلاعات بیشتری برای تماشای آن به زودی فاش خواهد شد.

Bored Ape Yacht Club یکی از محبوب‌ترین پروژه‌های NFT در بازار است و مجموعه‌های مبتنی بر اتریوم آن بیش از ۳.۲ میلیارد دلار در مجموع حجم معاملات بازار ثانویه تولید کرده‌اند. ارزان‌ترین Bored Ape Yacht Club NFT که در حال حاضر در بازار فهرست شده است، ۱۰۹ ETH یا حدود ۳۲۹۰۰۰ دلار قیمت دارد.

اکتبر گذشته، یوگا لبز، خالق Bored Ape، اعلام کرد که با گای اوزیاری، مدیر کهنه‌کار صنعت موسیقی، به عنوان نماینده پروژه قرارداد امضا کرده است.

پیشنهاد مطالعه: معرفی پرفروش‌ترین بازارهای NFT برای خرید

 

Source

https://coiniran.com/?p=50621
دکمه بازگشت به بالا