ایستگاه خبر

شبکه Boba زیرساخت لایه ۲ خود را در مون‌بیم راه‌اندازی می‌کند

شبکه Boba با موفقیت لایه اجرایی خود را در مون‌بیم (Moonbeam) راه‌اندازی کرد تا اولین راه‌‌حل لایه-۲ باشد که روی پلتفرم قراردادهای هوشمند زنجیره‌ای متقابل فعال می‌شود. بر اساس بیانیه مطبوعاتی در ۱۲ اکتبر ۲۰۲۲ (۲۱ مهر)، این راه‌حل مقیاس پذیری بهتری را به ارمغان می‌آورد.

همکاری شبکه Boba با مون‌بیم

شبکه Boba، راه حل مقیاس‌پذیری اپتیمیسم لایه ۲ اتریوم که برای ارائه تراکنش سریع و کارمزد تا ۶۰ برابر کمتر از اتریوم طراحی شده است، لایه اجرایی خود را در Moonbeam راه‌اندازی کرده است. لایه اجرا که “BobaBeam” نامیده می شود، اولین راه‌حل لایه-۲ در پلتفرم مون‌بیم خواهد بود.

Moonbeam پلتفرم قرارداد هوشمند است که برای توسعه برنامه‌های کاربردی زنجیره‌ای در اتریوم، کاسمس، پولکادات و سایر پلتفرم‌های قرارداد هوشمند طراحی شده است.

مدیر عامل Enya Labs، آلن چیو، که یکی از همکاران اصلی شبکه Boba نیز هست، از این مشارکت ابراز خوشحالی کرد و گفت:

معتقدیم با این همکاری مون‌بیم اکنون یکی از مقیاس‌پذیرترین و سازگارترین محیط‌های قرارداد هوشمند در صنعت برای توسعه‌دهندگان خواهد بود. ما مفتخریم کار خود را با dAppهای شروع کنیم تا پذیرش را در شبکه‌های ترکیبی خود افزایش دهیم.

درک یو، مؤسس Moonbeam، افزود:

چشم انداز مون‌بیم این است که به توسعه‌دهندگان اجازه دهد عملکردهای چندین بلاکچین تخصصی را برای کمک به پروژه‌ها در مقیاس‌پذیری و بهبود تجربیات کاربر ترکیب کنند. Boba یک راه‌حل عالی برای تیم‌هایی ارائه می‌دهد که به توان عملیاتی بالا و زمان بلوک سریع نیاز دارند. با ادغام بوبا و مون‌بیم، توسعه‌دهندگان به مقیاس‌پذیری و توان عملیاتی بوبا و قابلیت همکاری مون‌بیم دسترسی دارند.

بر اساس این اعلامیه، BobaBeam دارای Firefly است، دفتر سفارش DEX برای مبادلات دائمی و آپشن‌های راه‌اندازی شده در شبکه مون‌بیم. انتظار می‌رود این همکاری، توان عملیاتی مورد نیاز برای تراکنش‌های Firefly را به میزان قابل توجهی کاهش دهد.

شبکه بوبا: پل زدن Web2 میان Web3

یکی از ویژگی‌های اصلی شبکه بوبا، بستر محاسباتی ترکیبی است که با آن توسعه‌دهندگان برنامه‌های Web2 می‌توانند به راحتی با فعال کردن قابلیت همکاری روان برای قراردادهای هوشمند به برنامه‌های Web3 دسترسی داشته باشند

اکنون که بوبا و مون‌بیم یکپارچه شده‌اند، توسعه‌دهندگان می‌توانند از مقیاس‌پذیری و توان عملیاتی این دو پلتفرم استفاده کنند. کاربران همچنین می توانند از قابلیت همکاری که مون‌بیم از آن پشتیبانی می‌کند، استفاده کنند.

شبکه Boba اخیراً برای استفاده از ابزارهای DeFi و افزایش نقدینگی خود در شبکه با پروتکل SushiSwap همکاری کرده است.

پیشنهاد مطالعه: پنج معیار ارزیابی و مدیریت ریسک در پروژه‌ های دیفای (Defi Metrics)

Source

https://coiniran.com/?p=59729
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را با کوین ایران به اشتراک بگذارید!x