آخرین اخبار ارزهای دیجیتالایستگاه خبر

به‌روزرسانی و هاردفورک زنجیره هوشمند BNB در 30 آگوست

در 30 آگوست 2023، بایننس (BNB)، بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال، به طور موقت سپرده‌گذاری و برداشت همه توکن‌های صادرشده در بالای زنجیره هوشمند BNB را به حالت تعلیق در می‌آورد.

این صرافی از فعال‌سازی هرتز، یکی از مورد انتظارترین هارد فورک‌های شبکه در سال 2023 پشتیبانی می‌کند. هشت به‌روزرسانی آن منعکس کننده EIP‌های مهم هارد فورک‌های شبکه اتریوم در لندن و برلین است.

صرافی رمزارزی بایننس (BNB) و پشتیبانی از به‌روزرسانی هرتز BSC

به‌روزرسانی شبکه زنجیره هوشمند BNB و هاردفورکی با نام هرتز در ارتفاع بلوک 31,302,048 اتفاق خواهد افتاد. بلوک تقریباً در ساعت 7:30 صبح (UTC) در 30 اگوست 2023 اضافه می‌شود. به این ترتیب، واریز و برداشت همه توکن‌ها در زنجیره هوشمند بایننس 15 دقیقه قبل از زمان فعال‌سازی هاردفورک متوقف می‌شود.

بایننس از به‌روزرسانی شبکه و هارد فورک زنجیره هوشمند بایننس (BEP20) پشتیبانی خواهد کرد.

— بایننس (@binance) 28 آگوست 2023

این بیانیه در وب سایت رسمی بایننس (BNB) و از طریق کانال‌های ارتباطی رسانه‌های اجتماعی منتشر شد. هیچ توکن جدیدی در نتیجه هارد فورک مورد انتظار فعال نخواهد شد. هنگامی که شبکه پست هرتز پایدار است، بایننس (BNB) به خوبی سپرده‌ها و برداشت‌ها را بدون اطلاع بیشتر باز می‌کند. در همین حال، تجارت توکن‌های موجود در شبکه قراردادهای هوشمند BSC بایننس در طول فرآیند ارتقاء شبکه و فعال‌سازی هارد فورک تحت تأثیر قرار نخواهد گرفت. این به‌روزرسانی بخش دوم نسخه نسخه 1.2.9 نرم‌افزار شبکه زنجیره هوشمند BNB (BSC) است. قسمت اول آن، افلاطون، با موفقیت در 10 آگوست فعال شد.

پیشنهاد مطالعه: بررسی کیف‌پول کوین‌ بیس (Coinbase): یکی از برترین کیف‌پول‌های جهان

 

 

Source

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا