ایستگاه خبر

اضافه شدن ۶ ارز دیگر به ‌Bloomberg Terminal

موسسات سرمایه‌گذاری از این پس می‌توانند رمزارزهای متنوع‌تری را بر روی Bloomberg Terminal بررسی کنند.

Bloomberg Terminal پلتفرمی است که به معامله‌گران حرفه‌ای این امکان را می‌دهد تا داده‌های بازار سرمایه را به صورت زنده و در لحظه رصد کنند. این پلتفرم از امروز پشتیبانی خود برای ۶ رمزارز دیگر را اضافه کرده است.

کوین‌های جدیدی که این پلتفرم از آن‌ها پشتیبانی خواهد کرد Orchid (OXT)، OMG Network (OMG)، EOS، Chainlink (LINK)، Tezos (XTZ) و Stellar Lumens (XLM) هستند.

داده‌های این پلتفرم مستقیما از روی داده‌های CF Benchmarks که واحد جانبی صرافی Karken است برداشته می‌شود و توسط مقامات نظارت مالی انگلستان نظارت می‌شود.

Sui Chung مدیر CF Benchmark گفته است: با کمک شاخص‌های متعادل کننده‌ی ما، Bloomberg هم‌اکنون می‌تواند از ۶ دارایی جدید پشتیبانی کند.

پیشنهاد مطالعه: ۱۰ رمزارز برتر برای سرمایه‌گذاری در سال ۲۰۲۱

این حرکت نه تنها نشان دهنده‌ی افزایش تمایل موسسات به ارزهایی فراتر از بیت کوین است، بلکه نشان می‌دهد چگونه دید موسسات به دارایی‌های دیجیتال در کنار دید آن‌ها به دارایی‌های سنتی، درحال گسترده‌تر شدن است.

او گفته است که این حرکت نشان‌ دهنده‌ی این است که صنعت رمزارزها درحال متنوع‌تر شدن است و دید افراد حاضر در این صنعت فراتر از بیت کوین و اتریوم که نسبتا شناخته‌ شده‌تر هستند، رفته است و این اتفاق نه تنها برای سرمایه‌گذاران و خریداران، بلکه برای موسسات نیز رخ داده است.

Chung گفته است: دنیای سرمایه‌گذاری از ۷ سال قبل که Bloomberg برای اولین بار قیمت بیت‌ کوین را به Terminal خود اضافه کرد، تغییرات زیادی کرده و شناخته‌تر شده است.

به گزارش خبرگزاری Decrypt، داده‌های CF Benchmark هم‌اکنون توسط بیشتر پلتفرم‌های سازمانی استفاده می‌شود.

همچنین CF یکی از بخش‌های محاسبه‌ی شاخص رمزارز Nasdaq و دومین صندوق ETF بیت کوین کانادا به نام Evolve نیز می‌باشد.

source

https://coiniran.com/?p=44330
دکمه بازگشت به بالا