ایستگاه خبر

تحلیلگر بلومبرگ: بیت کوین نسخهٔ جدیدی از طلاست!

مایک مک گلون، استراتژیست ارشد بلومبرگ ، سرمایه‌گذاری در بیت کوین را نسخه جدید سرمایه‌گذاری در طلا خواند.

مک گلون در مصاحبه اخیر خود با Stansberry Research، مجموعه‌های رمزارز و بیت کوین را به عنوان بخشی اساسی در هر پورتفلیوی سرمایه‌‌گذاری توصیف کرد و گفت: معامله‌‌گران باید بدون آن احساس کاستی کنند. او گفت:

«با نگاه رو به جلو در دنیایی که دیجیتالی می‌شود، می‌بینم بیت کوین در حال رقابت هرچه بیشتر با طلا است. اما به نظر من بیت کوین در واقع باید در همان سبد سرمایه‌گذاری و در کنار طلا باشد، احساس می‌کنم اگر سرمایه‌گذاری بدون بیت کوین و فقط روی طلا باشد، چیزی کم است.»

||بیشتر بخوانید: مقایسه بیت کوین با طلا و نفت: چه تفاوت هایی وجود دارد؟ ||

مک گلون گفت که جهان به سرعت در حال دیجیتالی شدن است، و این باعث می شود سرمایه‌گذاران به صنایع مدرن مانند بیت کوین متمایل شوند. او ادامه داد:

«خطرات جدی برای هر کس که به دنبال طلا است این است که در برخی از موقعیت‌ها طلا بدون بیت کوین چیزی کم دارد. زیرا بیت کوین نسخه جدید طلا است.»

تحلیلگر بلومبرگ گفت: شاخص‌های بازار نشان می‌دهد جریان سرمایه‌گذاری در حال حرکت به سمت بیت کوین است. وی گفت: سرمایه گذاران با بیت کوین به دنبال آینده‌شان هستند. بنابراین وقتی مردم می‌گویند نوسانات بیت کوین زیاد است، این را در نظر داشته باشید که از زمان روی کار آمدن بیت کوین فقط حدود ۱۰ سال گذشته است. منظورم این است که طلا از ابتدا وجود داشته است. و نوسانات سالانه بیت کوین در حال حاضر حدود ۵۰ است.

مک گلون گفت: با توجه به اتفاقات منحصر به فردی که بیت کوین از سر گذرانده است، و با توجه به افزایش قیمت اخیر، خطر نوسانات این رمزارز ناچیز است.

 

Source

https://coiniran.com/?p=43499
دکمه بازگشت به بالا