رویدادهای دنیای کریپتو

حضور ویژه کوین ایران در دومین کنفرانس بلاک شو این بار در لاس وگاس

کنفرانس بلاک شو با راه حل های جدید برای ارتقاء فناوری بلاک چین با نگاهی خاص به استارتاپ ها و ICO ها، ۲۰ و ۲۱ ام آگوست در لاس وگاس آمریکا برگزار می شود.

چرا کنفرانس بلاک شو اهمیت دارد؟ ویژگی های غیر متمرکز و مردمی بودن اکوسیستم بلاک چین و فقدان نسبی حمایت حکومت ها و نهاد های مالی رسمی و رسانه های جریان اصلی، باعث ایجاد پراکندگی و انزوای فعالیت ها شده و استارتاپ هایی که ایده های واقعی و خلاقانه دارند، در جلب حمایت از جامعه بلاک چین و سرمایه گذاران و به اشتراک گذاری نوآوری هایشان با مشکل مواجه هستند.

به همین دلیل، برگزاری کنفرانس ها و میتاپ ها، برای ایجاد ارتباط بین فعالین حیطه بلاک چین و رمز ارز ها بیش از هر صنعت دیگری حائز اهمیت است؛ چرا که بدون این گونه همایش های بین المللی، امکان ارتباط گیری، همکاری های دوجانبه، جذب سرمایه گذاران، پوشش خبری، بازاریابی و غیره برای پروژه های مختلف بسیار دشوار خواهد بود.

اولین برگزاری کنفرانس بلاک شو در آمریکای شمالی در سال ۲۰۱۸
blockshow americas 2018

از سوی دیگر، همایش های بین المللی یک عنصر حیاتی در پیشبرد صنعت بلاک چین و پذیرش همگانی آن در آینده است. علاوه بر این، از آنجا که افراد بسیاری از شور و حال پیرامون رمز ارز ها و اعتبار صنعت بلاک چین سوء استفاده می کنند، سرمایه گذاران و کاربران به سختی می توانند از خلال صفحات یک وب سایت، اعتبار و ارزش یک پروژه را بسنجند.

این مسئله، ضرورت برگزاری همایش های بین المللی را به این دلیل که کاربران و سرمایه گذاران این شانس را می یابند که با پلتفرم های واقعی و ارزشمند مواجه شوند، بیش از پیش می سازد. همچنین استارتاپ ها نیز قادر خواهند بود با شرکای رسانه ای حاضر در کنفرانس ملاقات کرده و فرصت معرفی خود در رسانه های معتبر را جهت دسترسی به بازار و ارتباط گیری با جوامع مربوطه خواهند داشت.

بیشتر بخوانید: کنفرانس بلاک شو برای اکوسیستم بلاک چین چه به ارمغان خواهد آورد؟

رسالت کوین ایران به عنوان شریک رسانه ای کنفرانس

کوین ایران تلاش می کند تا هرچه بیشتر به عنوان یک پل ارتباطی بین کاربران، سرمایه گذاران و استارتاپ های ایرانی و جهان در حوزه بلاک چین، عمل کند. در این صورت، کاربران ایرانی قادر خواهند بود با آخرین نوآوری ها آشنا شده و فرصت های سرمایه گذاری واقعی را به دست آورند. برای مثال، شرکت در ICO ها، می تواند بسیار سودآور باشد به شرط این که بتوانید موفقیت آتی آن را از خلال وعده ها بسنجید. حضور یک تیم استارتاپی در همایش های بین المللی و آشنایی مردم با اعضای تیم پروژه از نزدیک، معیار بسیار مهمی در تعیین اعتبار آن پروژه محسوب می شود.

اولین برگزاری کنفرانس بلاک شو در آمریکای شمالی در سال ۲۰۱۸
blockshow americas 2018

 کوین ایران مفتخر است اعلام کند که بار دیگر به عنوان شریک رسانه ای(media partner)  با برگزار کنندگان این کنفرانس همکاری خواهد داشت و پس از کنفرانس برلین این بار با حضور در کنفرانس لاس وگاس و تهیه گزارش لحظه ای، اخبار مربوط به آن را تحت پوشش قرار خواهد داد. در روز های آتی و نیز همزمان با برگزاری کنفرانس، شما می توانید آخرین اطلاعات مربوطه را از وب سایت کوین ایران و شبکه های اجتماعی مرتبط با آن، دنبال کنید.

بیشتر بخوانید: همایش بین المللی بلاک شو اروپا در برلین آلمان، ۲۸ و ۲۹ می ۲۰۱۸

اولین برگزاری کنفرانس بلاک شو در آمریکای شمالی

کنفرانس بلاک شو به پشتیبانی کوین تلگراف در تاریخ ۲۰ و ۲۱ آگوست در لاس وگاس که به عنوان یکی از مهمترین مراکز جلسات بلاک چین شناخته شده، برگزار می گردد. این کنفرانس با بیش از ۵۰۰۰ شرکت کننده، ۲۵۰ سخنران بین المللی، ۹۰ هزار دلار جوایز «اسکار بلاک شو»، ۱۰۰۰ استارتاپ و … اهمیت و دستاورد های زیادی برای جامعه بلاک چین به همراه خواهد داشت.

اولین برگزاری کنفرانس بلاک شو در آمریکای شمالی در سال ۲۰۱۸
blockshow americas 2018

به عنوان یک کنفرانس بین المللیِ حوزه ی بلاک چین، بلاک شو راه حل های جدید برای پیاده سازی و ارتقاء فناوری بلاک چین با نگاهی خاص به استارتاپ های هیجان انگیز و ICO های بلاک چینی را برای جهانیان به ارمغان می آورد.

اطلاعات کنفرانس:

عنوان : BlockShow Americas 2018

تاریخ برگزاری: ۲۰ و ۲۱ آگوست ۲۰۱۸

مکان برگزاری: ایالات متحده آمریکا، لاس وگاس، The Venetian (The Palazzo)

راه های تماس: وبسایت، فیسبوک، توییتر، یوتیوب

ایمیل:

stefania@blockshow.com

media@blockshow.com

hi@blockshow.com

چه بخش هایی از این کنفرانس برای شما جذاب تر است؟ لطفا نظرات و علایق خود را زیر این پست و در شبکه های اجتماعی با کوین ایران به اشتراک بگذارید.

توجه!

دیدگاه هایی که در این مقاله ارائه شده اند متعلق به نویسنده می باشند و لزوماً مربوط به کوین ایران نیست و نباید به آن نسبت داده شود.

Source

https://coiniran.com/?p=23291
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را با کوین ایران به اشتراک بگذارید!x