ایستگاه خبر

بلاکین (Blockin) مرورگر بیت‌کوین جدیدی با جزئیات پرداخت‌ها ارائه می‌دهد

Blockin، شرکت مادر یکی از ذخایر محبوب بیت‌کوین، Poolin، مرورگر جدیدی را در تاریخ ۶ آوریل راه‌اندازی می‌کند. این مرورگر شامل آمار Mempool است که به کاربران کمک می‌کند تا در مورد هزینه صحیح ارسال بیت‌کوین خود به درستی تصمیم بگیرند.

مرورگر Blockin بسیاری از ویژگی‌های استانداردی را که محصولات رقیب ارائه داده بودند، مانند داده‌های بلوکی، اطلاعات معاملات و آمار مربوط به نرخ هش شبکه و توزیع ذخایر را در خود دارد. علاوه بر اینها این مرورگر ابزارهایی را برای استخراجگران اضافه کرده است که با استفاده از آن می‌توانند سود خود را محاسبه کنند یا دستگاه‌‌های ASIC را به مقایسه بگذارند.

این شرکت می‌گوید که مرورگر جدید برای کاربرانی که مایل به ارسال تراکنش هستند نیز مفید خواهد بود. Blockin همچنین آماری از معاملات تأییدنشده‌ای که در شبکه در انتظار هستند، موسوم به Mempool ارائه می‌دهد. بر اساس این داده‌ها، می‌توان هزینه بهینه را محاسبه کرد تا معامله بلافاصله در بلوک بعدی تأیید شود.

بسیاری از خدمات‌رسان‌های اصلی دیگر، علی‌رغم اهمیت عملی تعیین هزینه صحیح، داده‌های mempool را ارائه نمی‌دهند. با توجه به مدل UTXO بیت‌کوین، یک معامله منفرد و کم‌هزینه بطور بالقوه می‌تواند کل اعتبارات را تا زمانی که آن تراکنش‌ها از بین بروند، غیرقابل استفاده کند.

 

Source

https://coiniran.com/?p=38048
دکمه بازگشت به بالا