ایستگاه خبر

سرمایه‌گذاری ۳۰ میلیون دلاری روی اپلیکیشن پرداخت موبایلی بیت کوین BlockFi

بیت کوین هنوز راه زیادی برای تبدیل شدن به واسطه‌ی پرداخت در سطح جهان دارد. BlockFi قصد دارد بیت کوین را به جای پول نقد در آمریکا رواج دهد تا مردم برای استفاده از تاکسی اینترنتی، خرید مواد غذایی و … از آن استفاده کنند. هدف BlockFi ایجاد خدمات بانکی موبایلی به همراه وام اعتباری و سیستم پاداش است. آنها برای محقق کردن این هدف در دوم دوم جذب سرمایه خود ۳۰ میلیون دلار به‌دست آوردند. BlockFi قصد دارد دیدگاه سوداگرانه بودن را از دامن رمز ارزها پاک کند و ثابت کند که می‌توان محصولات مالی باکیفیت پیرامون رمز ارزها ساخت.

از جمله‌ سرمایه‌گذاران BlockFi می‌توان به Valar Ventures، Morgan Creek Digital ،PJC ،Akuna Capital ،CMT Digital ،Arrington XRP Capital، Castle Island Ventures اشاره کرد. BlockFi یک وام‌دهنده‌ی رمز ارزی است که پیش بینی می‌کند رشد بیت کوین به استفاده روزمره‌ی مصرف‌کنندگان آمریکایی از آن بستگی دارد. آنها انتظار دارند تا آخر امسال یک سرویس موبایلی راه‌اندازی کنند که حساب‌های بانکی را به خدمات وام‌دهی BlockFi پیوند دهد. بدین ترتیب BlockFi رمز ارزها را در دسترس کسانی قرار می‌دهد که هرگز روی آنها سرمایه‌گذاری نکرده‌اند.

پیش از این Coinbase و Coinmama کارت‌های اعتباری و ارتباط با حساب‌های بانکی را برای بازار ایالات متحد ارائه داده که استقبال چندانی از آن‌ها نشده است. BlockFi در حال حاضر حدود ۶۵۰ میلیون دلار را تحت مدیریت خود دارد.

Source

https://coiniran.com/?p=36973
دکمه بازگشت به بالا