ایستگاه خبر

کارت اعتباری BlockFi در ایالات متحده راه‌اندازی خواهد شد

ارائه‌دهنده خدمات مالی Crypto BlockFi در سال آینده کارت اعتباری BlockFi را در ایالات متحده راه‌اندازی می‌کند.

این کارت حداقل یک سال در دست توسعه بود و راه‌اندازی پیش رو به این معنی است که کاربران BlockFi به زودی می‌توانند هزینه‌های مالی و پاداش بیت کوین (BTC) را بپردازند.

زک پرنس، بنیانگذار و مدیرعامل BlockFi به The Block گفت: « کارت اعتباری BlockFi اولین کارت اعتباری در اکوسیستم کریپتو است و اولین باری است که آرم بیت کوین به طور برجسته در یک کارت فیزیکی نشان داده می‌شود. ما امیدواریم که این کارت یک ابزار مالی شخصی ارزشمند برای مشتریان‌مان باشد تا هنگام خریدهای روزمره‌شان نیز بیت کوین کسب کنند.»

BlockFi برای هر معامله 1.5٪ وجه نقدی را به BTC ارائه می‌دهد. همچنین با پرداخت 3000 دلار کارت در سه ماه اول، 250 دلار جایزه به بیت کوین به شما تعلق می‌گیرد. این کارت با هزینه سالانه 200 دلار ارائه می‌شود.

BlockFi امروز یک لیست انتظار برای مشتریان موجود با حساب‌های مالی باز کرده است و لیست انتظار را در ژانویه به صورت عمومی در دسترس قرار می‌دهد.

سال آینده، Coinbase نیز قرار است کارت Visa خود را راه‌اندازی کند که پاداش هزینه را به بیت کوین ارائه می‌دهد، اما این یک کارت نقدی است. پرینس در پاسخ به این سؤال که چرا BlockFi به جای آن کارت اعتباری انتخاب کرده است، گفت: «کارتهای اعتباری نرخ پاداش بالاتری را برای مصرف‌کنندگان فراهم می‌کنند و همچنین مزایای دیگری از جمله حمایت از خرید بهتر، نرخ پاداش بیشتر و فرصت‌های ایجاد اعتبار.»

 

Source

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا