ایستگاه خبر

پیاده‌سازی‌ سیستم مالی بازی‌های Xbox بر روی پلتفرم بلاکچین

شرکت مایکروسافت و شرکت ارنست و یانگ LLP (EY) اعلام کرده‌اند که قصد دارند از یک پلتفرم بلاکچین استفاده کنند تا پیگیری و مدیریت پرداخت‌ها و قراردادهای حق امتیاز را برای شرکای خود در حوزه بازی، بخش هنری و محتوای مربوط Microsoft Xbox تسهیل کنند.

روز دوشنبه این دو شرکت اعلام کردند که این کار یکی از بزرگترین پیاده‌سازی‌های یک سیستم مالی مبتنی بر بلاکچین در عرصه حسابداری خواهد بود که فرآیند end-to-end مایکروسافت را برای حق امتیاز شرکای Xbox خود مدیریت می‌کند.
برای ایجاد قراردادهای جدید، مایکروسافت از هوش مصنوعی طراحی شده توسط Microsoft Azure استفاده می‌کند که به شما امکان دیجیتالی کردن قراردادها را می‌دهد.
این پلتفرم بلاکچین برای پرداخت ها و قراردادها آزمایش شده است، بر اساس این بیانیه، یافته‌ها نشان می‌دهد که این برنامه توانایی پردازش دو میلیون معامله در روز را دارد.
لوک فیول، مدیر کل عملیات مالی جهانی مایکروسافت، گفت: «در این برنامه زنده، ما با موفقیت اولین دور پرداخت شرکایمان را با استفاده از بلاکچین و فناوری قرارداد هوشمند ایجاد کردیم.»
Fewel گفت، این پلتفرم فرآیندهای مالی و عملیاتی را با توانایی مقیاس گذاری، کاهش مخارج کلی سنگین و بهبود تجربه شرکای بازی مایکروسافت آسان‌تر می‌کند.

 

Source

https://coiniran.com/?p=42603
دکمه بازگشت به بالا