بلاکچینکاربرد بلاکچین

بلاک چین و تحول در عرصه بازاریابی و برندسازی، ایده های نو آینده

آیا بلاک چین صنعت بازاریابی و برندسازی را متحول می کند؟ بلاک چین چگونه این کار را می کند؟ بلاک چین چه مزیت هایی به نسبت روش های قبل دارد؟

در این مقاله به یکی دیگر از کاربرد های بلاک چین در صنایع پرداخته می شود. بازاریابی و برند سازی صنعتی است که هم اکنون از مشکلات زیادی رنج می برد؛ عمده مشکلات این صنعت به خاطر نبود شفافیت است که فناوری مذکور با توجه به پتانسیل عظیمی که در این زمینه دارد، می تواند بسیار کمک کننده باشد. بیشتر بخوانید.

در ادامه بیان می شود که این فناوری در تایید نوشته های موجود بر روی کالا ها می تواند کمک کننده باشد و صحت آنها را تایید کند که این امر برای مشتریان امروز بسیار مهم است. مشتریان می خواهند مطمئن شوند که آیا محصولی که آنها می خرند در شرایط مساعد و اخلاقی سالم ایجاد شده و استاندارد های لازم را دارد یا نه.

بلاک چین و تحول در عرصه بازاریابی و برندسازی، ایده های نو آینده
blockchain-in-marketing

بلاک چین و ورود به قلب کسب و کار ها

سپس از این فناوری به عنوان یک رشته بازاریابی نوظهور، و ورود تدریجی آن به قلب کسب و کار ها صحبت می شود. در دنباله بحث شرکت CoinPoint به عنوان یکی از شرکت ها که اقدام به ترکیب بلاک چین و بازاریابی کرده است، معرفی می­ شود. سپس از توانایی بلاک چین برای مشارکت دادن مشتریان در اشتراک داده های خود صحبت می شود و پلتفرم Wibson در این زمینه ذکر می گردد.

به دنبال آن به بیان شیوه هایی پرداخته می شود که بلاک چین به بازاریابی کمک می کند که طبقه بندی داده ها و ایجاد مشتریان هدف یکی از این شیوه ها می باشد که بلاک چین با کمک قرارداد های هوشمند می تواند انجام دهد. در پایان نیز چهار برند مشهور که از فناوری مذکور برای بازاریابی و تبلیغ استفاده می کنند، معرفی می شوند.

بلاک چین و تحول در عرصه بازاریابی و برندسازی، ایده های نو آینده
blockchain-in-marketing

نظر شما چیست؟ بلاک چین و مارکتینگ را چگونه می توان ادغام کرد؟ آیا بلاک چین در این زمینه می تواند مثمر ثمر واقع شود؟ شما چه ایده هایی در این زمینه به ذهنتان می رسد؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

[googlepdf url=”https://coiniran.com/wp-content/uploads/2018/09/نمونه_خوانی_بلاک_چین_در_برند_سازی_و_بازاریابی-converted.pdf” ]

توجه!

دیدگاه هایی که در این مقاله ارائه داده شده است مربوط به نویسنده می باشد و لزوما نباید به کوین ایران نسبت داده شود.

https://coiniran.com/?p=24353
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را با کوین ایران به اشتراک بگذارید!x