کیف پول‌ ارز دیجیتال

والت سخت افزاری Blockchain با قابلیت مبادله رمز ارز ها

والت سخت افزاری شرکت Blockchain چه تفاوتی با والت های دیگر دارد؟ قابلیت مبادله رمز ارز این والت تا چقدر کار تریدر ها را راحت می کند؟

یکی از قدیمی ترین ارائه کنندگان والت نرم افزاری در صنعت رمز ارز، در حال راه اندازی اولین محصول سخت افزاریش می باشد. روز پنج شنبه اعلام شد که Blockchain با Ledger که سازنده والت سخت افزاری است، شروع به همکاری کرده و برای ابزار دستی جدیدی بنام Lockbox سفارش گرفته که اولین دسته از این محصول در نوامبر وارد بازار خواهد شد.

والت سخت افزاری Blockchain  دو تفاوت عمده با دیگر والت های از این نوع دارد؛ اول اینکه علاوه بر ذخیره رمز ارز ها، می توان از آن برای مبادله رمز ارز نیز استفاده کرد، و دوم اینکه مجموعه کلید مخصوصی داخلش تعبیه شده که سبب می شود تنها به سایت های قانونی متصل گردد. این والت همانند پلتفرم آنلاین Blockchain از سه رمز ارز بیت کوین، اتریوم و بیت کوین کش پشتیبانی خواهد کرد.

نقدینگی بالا در اکوسیستم والت سخت افزاری Blockchain از دیگر ویژگی های آن خواهد بود. این والت قرار است در آینده دارایی های بیشتری را پشتیبانی کرده و به عنوان مصرف کننده و تامین کننده برای صرافی های غیر متمرکز عمل کند.

والت سخت افزاری شرکت Blockchain با قابلیت مبادله رمز ارز ها

کاهش اصطکاک

پشتیبانی گسترده Ledger از مجموعه متنوعی از رمز ارز ها که قرار است تا ۲۰۱۹ به صد رمز ارز نیز برسد، کار را برای این والت سخت افزاری آسان تر خواهد کرد. ریاست Ledger ابراز کرده که این اولین اقدام جدی بین شرکت او و شرکت Blockchain می باشد. او همچنین بیان کرده که آنها هر فناوری را که برای خود ایجاد کنند، با شرکای خود، تا زمانی که نیاز داشته باشند به اشتراک خواهند گذاشت.

در ضمن قرار است که تریدر های آلت کوین بتوانند ابزار های Nano S را همراه با این والت بلاک چینی برای داشتن تجربه بهتری از ترید مورد استفاده قرار دهند. در حالی که Ledger مدیریت ساخت Lockbox را عهده دار گردیده است، Blockchain هم بر خلق یک تجربه بلاک چینی و موبایلی کلی متمرکز خواهد بود.

این همکاری بیان گر این است که متصدیان صنعت رمز ارز می خواهند تنش را برای تریدر ها به حداقل برسانند و امنیت بیشتری برای آنها فراهم آورند. توسط این محصول، تریدر ها قادر خواهند بود که هر وقت اراده کنند به اینترنت متصل شوند بدون اینکه این ابزار کلیدی را آشکار کند، که این تسهیل زیادی را برای تریدر ها فراهم می آورد.

نوآوری های زیادی که در سال گذشته در زمینه والت سخت افزاری صورت گرفته، نشان گر این است که صنعت رمز ارز اقدامات مهمی را در زمینه مسائل امنیتی انجام داده است. البته هنوز هم عوامل زیادی مانده که در طراحی این سخت افزار ها باید مورد توجه قرار بگیرد؛ مثلا وجود گزینه های بیشتر برای وارد کردن رمز های عبور بدون اتکا به کامپیوتر برای مدیریت اکانت از جمله این موارد می باشد.

به گفته پروفسور Matthew Green، والت سخت افزاری ایده آل به والتی گفته می شود که تراکنش ها را مستقیما بدون نیاز به اتصال به کامپیوترتان به انجام برساند.

نظر شما چیست؟ این قبیل والت های سخت افزاری چه رهاوردی برای صنعت رمز ارز خواهند داشت؟ این پیشرفت های سخت افزاری تا چه حد امنیت را در این صنعت بهبود خواهند بخشید؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.توجه!

دیدگاه هایی که در این مقاله ارائه شده، مربوط به نویسنده می باشند و لزوما نباید آنها را به کوین ایران نسبت داد. Source

https://coiniran.com/?p=25219
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
0
دیدگاه خود را با کوین ایران به اشتراک بگذارید!x