ایستگاه خبر

حضور در کنفرانس اقتصاد بلاک چین استانبول در کنار برترین چهره‌های این حوزه را از دست ندهید!

کوین ایران مفتخر است اعلام کند، پس از همکاری رسانه‌ای در رویدادهایی مانند بلاک‌شو ، انجمن جهانی بلاک‌چین  و نشست اقتصاد بلاک چین استانبول، بار دیگر به عنوان شریک رسانه‌ای با برگزارکنندگان Blockchain Economy 2020، که از رویدادهای مهم در حوزه بلاک‌چین است، همکاری خواهد داشت.

دومین کنفرانس جامع بلاک چین و رمز ارزها در منطقه اورآسیا، خاورمیانه و آفریقا طی روزهای ۲۰ و ۲۱ فوریه ۲۰۲۰ در استانبول برگزار خواهد شد. این کنفرانس با طیف گسترده‌ای از موضوعات با محوریت فناوری‌های مالی آینده و مشارکت بیش از ۶۰ کشور از سراسر جهان بزرگ‌ترین نشست منطقه خواهد بود.

براساس گزارش Statista Global Consumer Survey 2019، ترکیه رتبه اول مالکیت رمز ارزها در جهان را به خود اختصاص داده و همین مساله باعث می‌شود به یک مرکز جذاب در این زمینه بدل شود. در حال حاضر ۲۰ درصد مردم ترکیه صاحب مقداری رمز ارز هستند و علاقه‌ی رو به رشد مردم این کشور به رمز ارزها و حضور کارآفرینان و سرمایه‌گذاران جوان در این منطقه موجب جذب پروژه‌های بین المللی مبتنی بر بلاک چین به ترکیه است. بعلاوه، اخیرا پروژه‌هایی مانند راه اندازی توکن توسط تیم فوتبال بزرگ Galatasaray و برنامه‌های دولت ترکیه برای ایجاد زیرساخت‌های ملی برای بکارگیری فناوری رفترکل توزیع شده نیز در دست انجام است.

مباحث اصلی کنفرانس Blockchain Economy 2020 شامل بلاک چین، رمز ارزها، هوش مصنوعی (AI)، کلان داده، تکنولوژی‌های غیرمتمرکز، اینترنت چیزها (IoT) و شهروندی جهانی است. طی این نشست دو روزه شرکت‌ها، پروژه‌ها، کارآفرینان، متخصصان و دیگر شرکت‌کنندگان در یک فضای اشتراکی گردهم می‌آیند. برگزاری چندین کارگاه و انتخاب سه استارتاپ برتر نیز در برنامه این دوره گنجانده شده است. بعلاوه، شرکت‌کنندگان می‌توانند با یک اتوبوس مخصوص بیت کوین از زیباترین مکان‌های شهر استانبول دیدن کنند.

از جمله سخنرانان مشهور حاضر در Blockchain Economy 2020 می‌توان از جان مکافی، تام لی تحلیلگر وال استریت، Alex Alexandrov مدیرعامل CoinPayments.net و Nicolas Cary همبنیانگذار Blockchain.com نام برد.

برای شرکت در این نشست تخصصی می‌توانید از اینجا بلیط تهیه کنید.

https://coiniran.com/?p=36531
دکمه بازگشت به بالا