ایستگاه خبر

ادغام شرکت‌های بلاک چینی LTO Network و VIDT Datalink در کشور هلند!

دو مورد از شرکت‌های بلاک چینی برجسته هلند اخیرا با همدیگر ادغام شده‌اند و این دو شرکت امیدوارند که از این طریق بتوانند قوی‌ترین راه‌حل بلاک چینی را در بازار ایجاد کنند. این دو شرکت LTO Network و VIDT نام دارند. این دو شرکت در جمله ۳۰۰ شرکت برجسته بلاک چینی جهان از لحاظ حجم بازار قرار دارند. این دو شرکت ارتباطات و مشارکت‌های عظیمی را با سازمان‌های بزرگ ایجاد کرده‌اند.

ادغام این دو شرکت باعث می‌شود که موجودیت جدید از ارتباطات، مشتریان و فناوری ایجاد شده توسط این شرکت‌ها نهایت استفاده را ببرد. این سازمان جدید تبدیل به بزرگترین سازمان بلاک چینی در هلند می‌شود و همچنین تبدیل به یکی از بزرگترین تسهیل‌کننندگان بلاک چینی کسب و کار به کسب و کار در جهان خواهد شد.

ترکیب استراتژی‌های این شرکت‌های بلاک چینی برای رسیدن به هدفی مشترک

LTO Network راه‌حل‌های بلاک چینی سطح سازمانی را در اختیار مشتریان و شرکای سراسر جهان قرار می‌دهد و از این طریق به مشتریان و شرکا اجازه می‌دهد که با همدیگر به سازندگی و مشارکت بپردازند. این شرکت بر این باور است که در جهان جدید از راه‌حل‌های بلاک چینی مرکب و چابک در کنار غول‌های فناوری آی‌تی استفاده خواهد شد.

فناوری LTO Network پلتفرمی را برای توسعه‌دهنده‌ها فراهم می‌کند که آنها می‌توانند در آن پلتفرم به ایجاد اپلیکیشن‌های خلاقانه بپردازند و لازم نباشد که در مورد بک‌اند و فرانت‌اند بلاک چینی مورد نظر نگران باشند. سیستم آنها همچنین به اپلیکیشن‌ها اجازه می‌دهد که به صورت سیستم‌های عملکردی سنتی مورد نظر مشتریان خود ادغام شوند.

VIDT Datalink یکی از شرکت‌های بلاک چینی دیگر هلند است که یک پلتفرم گواهینامه سند مبتنی بر بلاک چین است. API در این شرکت به سازمان‌ها اجازه می‌دهد که به تایید و تضمین داده‌های دیجیتال آنها در برابر تقلب و دستکاری بپردازد. ساختار این شرکت با هر یک از سیستم‌های موجود سازگار است و از این طریق، صحت داده بدون تحت تاثیر قرار دادن جریان کاری تضمین خواهد شد. VIDT بلاک چین را یک فناوری کلیدی می‌داند که اجازه نمی‌دهد که پیشرفت‌های دیجیتال ما تحت تاثیر فعالیت‌های کلاه‌بردارانه پیچیده قرار بگیرند.

این دو شرکت با همکاری یکدیگر می‌توانند مشتریان خود را برای جهان بلاک چینی مرکب آینده بهتر آماده کنند. این ادغام تجربه‌های این دو شرکت را با همدیگر ترکیب می‌کند و از این نظر مثمر ثمر واقع خواهد شد.

گستره‌ای از کاربرد‌های عملی

 سال‌های متمادی است که شرکت‌های بلاک چینی فوق‌الذکر به صورت شفاف دارای کاربرد‌ها و مطالعات موردی مختلف بوده‌اند. مشتریان و شرکای VIDT شامل شرکت‌هایی مانند Airbus، AmSpec، Krohne و غیره هستند. LTO Network اخیرا مشارکت مهمی را با سازمان ملل متحد اعلام کرده است و در این مشارکت قرار است که محدوده‌های زمین در کشور‌های در حال توسعه‌ای مانند افغانستان بر روی بلاک چین گذاشته شود. LTO Network دارای شرکا و مشتریان برجسته‌ای است و این شرکت در حال حاضر جزو ۲۰ شرکت بلاک چینی برتر جهان است.

این راه‌حل‌ها را می‌توان در گستره وسیعی از صنایع و کاربرد‌ها مانند امضا‌های دیجیتال، گزارش‌های بازرسی و غیره اعمال کرد. فناوری این شرکت‌های بلاک چینی طوری ایجاد شده است که می‌تواند برای هر چیزی که از قدرت بلاک چین نفع ببرد، مفید باشد. جالب است منتظر باشیم و ببینیم که این ادغام در سال ۲۰۲۱ به کجا خواهد رسید و آیا این ادغام الهام‌بخش پروژه‌های دیگر خواهد شد؟

Source

https://coiniran.com/?p=42643
دکمه بازگشت به بالا