ایستگاه خبر

پوکادات، Aave و YFI به Blockchain.com اضافه می‌شوند

Blockchain.com که صرافی و ارائه دهنده‌ی کیف پول‌های دیجیتال است به تازگی به دلیل افزایش دسترسی به صنعت DeFi سه رمزارز جدید را به صرافی و کیف پول خود اضافه کرده است.

شرکت Blockchain.com که یکی از اولین شرکت‌های رمزارز است، به تازگی سه رمزارز پولکادات (DOT)، Aave (AAVE) و YFI را به کیف پول و صرافی خود اضافه کرده است.

این سایت به کاربران امکان خرید، نگه‌داری و ذخیره رمزارزها را می‌دهد و از سال ۲۰۱۳ تاکنون بیشتر ۶۲۰ میلیارد دلار تراکنش را در پلتفرم خود داشته است.

به دنبال اضافه شدن این رمزارزها، ‌این شرکت به دنبال کمک به افزایش و توسعه بیشتر صنعت DeFi است.

آمادئو پلیس، مدیر محصولات Blockchain.com گفته است که سلطه‌ی DeFi غیرقابل انکار است. او همچنین اضافه کرده است: ما و مشتریانمان مشتاق این اتفاق هستیم.

رئیس بخش رشد Phuture چارلز استوری گفته است: چرا DeFi هیجان‌انگیز است؟ بهتر است به مدیریت آن‌ها دقت بیشتری کنید. آن‌ها به کاربران خود و کسانی که در ابتدای راه به آن‌ها کمک کرده‌اند توکن جایزه می‌دهند و به آن‌ها اجازه می‌دهند تا با سرمایه‌گذاری در سیستم‌های جدید مالی سود کنند.

پیشنهاد مطالعه: دیفای (defi) چیست و چه کاربردهایی دارد

او در ادامه افزود: این کار درست همانند کار شرکت‌هایی مثل Uber و Airbnb است که به کابران اولیه خود خدمات ویژه و جایزه داده‌اند.

این اضافه شدن باعث افزایش چشمگیر دسترسی به پوکادات، ‌Aave و YFI می‌شود.

پلیس گفته است: اگر به این موضوع توجه بیشتری کنید متوجه خواهد شد که ما پولکادات، Aave و YFI را به بیش از ۷۰ میلیون کیف پول و ۳۱ میلیون کاربر تایید شده ارائه خواهیم کرد. تمام این امکانات برای گستره‌ی وسیع شرکت ما که شامل بیش از ۷۰ کشور می‌شود،  وجود خواهد داشت.

این شرکت در ماه مارچ ۵.۲ میلیارد سود ناخالص و ۳۰۰ میلیون دلار سود خالص به دست آورده است.

ماه گذشته نیز این شرکت از طریق سرمایه‌گذاری هدفمند موفق به جمع‌آوری ۱۲۰ میلیون دلار شد.

استوری گفته است: با توجه به رسیدن DeFi از صفر به ارزش خالص ۵۱ میلیارد دلار در طول دو سال، می‌توان گفت که این تنها آغاز راه برای آنان است.

source

 

https://coiniran.com/?p=44975
دکمه بازگشت به بالا